Шяуляй Іссуфа Санона програв бронзову серію чемпіонату Литви

«Шяуляй» захисника збірної України Іссуфа Санона поступився «Жальгірісу» 0-4 у серії за бронзу чемпіонату Литви.

У четвертому матчі команда українця програла 76:89.

Олександр Ковляр: У кожного гравця, який хоче розвивати свою кар'єру, є бажання зіграти на Євробаскеті

Санон провів на майданчику майже 29 хвилин. За це час він набрав 10 очок (2/7 двоочкових, 2/3 триочкових), зробив 6 підбирань, 2 передачі та 1 перехоплення при 1 втраті та 3 фолах.

Всього Санон за Шяуляй провів 17 матчів, у яких в середньому на майданчику знаходився майже 22 хвилини, набирав 11,4 очки, робив 2,6 підбирань та 2,4 передачі.

Чемпіонат Литви

Плей-оф. Серія за 3-є місце

«Шяуляй» – «Жальгіріс» – 76:89 (26:23, 14:21, 15:23, 21:22)

Артем Пустовий перейшов в іспанську Мурсію Артем Пустовий перейшов в іспанську Мурсію
Центровий збірної України продовжить кар’єру в Лізі АСВ
Віталій Степановський підписав новий контракт у Румунії Віталій Степановський підписав новий контракт у Румунії
Український тренер продовжить роботу з клубом Крайова
В'ячеслав Петров з Антібом поступився у фіналі другого дивізіону Франції В'ячеслав Петров з Антібом поступився у фіналі другого дивізіону Франції
Команда українця не зуміла піднятись до елітного дивізіону Франції
Капітан збірної України завершив сезон у Бундеслізі Капітан збірної України завершив сезон у Бундеслізі
Бонн Олександра Липового програв вирішальний 5-й матч півфіналу
Олександр Липовий через травму не зумів дограти зустріч проти Баварії Олександр Липовий через травму не зумів дограти зустріч проти Баварії
Захисник збірної зазнав пошкодження у грі в Німеччині
Бонн Олександра Липового зрівняв рахунок у півфінальній серії з Баварією Бонн Олександра Липового зрівняв рахунок у півфінальній серії з Баварією
Клуб українця близький до виходу у фінал чемпіонату Німеччини.
Хайлайти сезону від Олександра Мішули: відео
Відео 06.06.2022
Наші збірники дограють у закордонних першостях
Спартак Плевень Максима Корнієнко виграв другий матч бронзової серії у Болгарії Спартак Плевень Максима Корнієнко виграв другий матч бронзової серії у Болгарії
Український форвард веде боротьбу за бронзу чемпіонату Болгарії.
Шяуляй Іссуфа Санона програв бронзову серію чемпіонату Литви Шяуляй Іссуфа Санона програв бронзову серію чемпіонату Литви
Українець залишився без нагород у Литві цього сезону
Олександр Мішула: У нас сильна збірна, будемо боротися та налаштовуватися на максимальний результат Олександр Мішула: У нас сильна збірна, будемо боротися та налаштовуватися на максимальний результат
Захисник збірної України про виступи в Чехії та повернення до національної команди.
Артем Пустовий став другим за результативністю в команді в першому матчі плейоф проти Барселони Артем Пустовий став другим за результативністю в команді в першому матчі плейоф проти Барселони
Гран-Канарія поступилась в Барселоні на старті чвертьфінальної серії плейоф чемпіонату Іспанії