Всі категорії новин
У Чернівцях відбувся обласний турнір з баскетболу 3х3

У Чернівцях відбувся обласний турнір з баскетболу 3х3 "Разом до перемоги"

На спортивному майданчику ЗОШ №3 у Чернівцях відбувся обласний турнір з баскетболу 3х3 «Разом до перемоги». 26 команд змагалися у 5 категоріях. У турнірі взяли участь вихованці ЧОДЮСШ, КЗ ДЮСШ №1. Грали також представники Новоселиці.

Читайте: У Львові відбувся благодійний турнір з баскетболу 3х3 на підтримку ЗСУ

Зокрема, у змаганнях серед чоловіків зіграли баскетболісти, які мають досвід виступів у Суперлізі та вищій лізі чемпіонату України (Данило Марків, Максим Сафонов, Микита Базилєв, Артур Фреш-Стаханов, Нікіта Когут, Василь Федоряк).

У цікавому фінальному протистоянні зіграли команди «Чупапі» та «Мотіватори». Колектив «Мотіватори» у складі Нікіти Когута, Михайла Долинського, Ігоря Федчука, Микити Цуркана переміг сильного суперника (Данило Марків, Микита Базилєв, Максим Сафонов, Артур Фреш-Стаханов) з рахунком 11:10.

У турнірі також взяли срібні призери чемпіонату України у складі команди CheBasket (Микита Цуркан, Вадим Івонуц, Ігор Федчук).

Зіграли у турнірі також призери ВЮБЛ, а також баскетболістка команди першої ліги чемпіонату України «Хмельницька Політехніка - ДЮСШ №1» (Хмельницький), вихованка Мамаївської ДЮСШ Марина Лікар.

Організатори змагань - Чернівецька обласна федерація баскетболу (Геннадій Водовоз) та БК «CHEBASKET-ЧОДЮСШ» (Іван Українцев, В'ячеслав Гавлюк).

Юнаки U12

Група А

1. Snikers (В. Джос, А. Горечко, Р. Зубаль, А. Денисенко) - 6

2. Black Dragon (Є. Камбур, І. Товкач, О. Бараниченко, С. Купець) - 4

3. Бандерівці (Я. Кушнір, Д. Коріняк, М. Дуплячук) - 4

4. Milke Way (Д. Фортуна, Д. Батрак, Г. Іовенко, А. Вавілов) - 4

Snikers - Бандерівці - 11:4

Milke Way - Black Dragon - 1:7

Black Dragon - Snikers - 2:6

Бандерівці - Milke Way - 4:5

Black Dragon - Бандерівці - 3:4

Snikers - Milke Way - 11:1

Група Б

1. Ukraine Heroes (В. Хочь, П. Ігнатюк, В. Тімку) - 5

2. Джордани (С. Прохніцька, А. Бучинська, В. Требиш, Ю. Коцюба) - 5

3. Майамі (І. Дерев'янко, О. Заєць, Ю. Зубаль, Л. Адажій) - 5

4. Козаки (С. Татарин, Д. Сарафінчан, О. Кузенко) - 3

Ukraine Heroes - Козаки - 7:0

Майамі - Джордани - 1:4

Козаки - Майамі - 1:5

Джордани - Ukraine Heroes - 0:4

Джордани - Козаки - 2:0

Ukraine Heroes - Майамі - 6:7

Півфінали

Snikers - Джордани - 7:1

Ukraine Heroes - Black Dragon - 7:1

Матч за третє місце

Джордани - Black Dragon - 5:1

Фінал

Snikers - Ukraine Heroes - 8:4

Юнаки U14

Не ястреби - Агуша - 11:1

Агуша - Вареники - 5:11

Вареники - Не ястреби - 11:3

1. Вареники (О. Авасілой, Д. Білик, В. Скорейко) - 4

2. Не ястреби (М. Ястреб, С. Гінінгер, Д. Прохоренко, Й. Розлуцький) - 3

3. Агуша (І. Аморциту, К. Фомін, Я. Кочурка, М. Бордіян) - 2

Юнаки U16

Georgia - КЧАУ - 11:5

CheBasket - Давід і Голіафи - 9:6

Давід і Голіафи - КЧАУ - 11:1

Новоселицький военкомат - CheBasket - 2:11

Давід і Голіафи - Georgia - 6:11

КЧАУ - Новоселицький военкомат - 6:9

Новоселицький военкомат - Georgia - 7:9

КЧАУ - CheBasket - 4:10

Новоселицький военкомат - Давід і Голіафи - 8:4

Georgia - CheBasket - 7:11

1. CheBasket (О. Мальгінов, В. Гома, К. Єрмуракі, А. Гаврилюк) - 8

2. Georgia (О. Урсуляк, А. Бурак, А. Догозашвілі, О. Данилюк) - 7

3. Новоселицький военкомат (Н. Надточій, О. Лукіян, О. Мороз, В. Нижник) - 6

4. Давід і Голіафи (О. Авасілой, Д. Прохоренко, Д. Білик, В. Скорейко) - 5

5. КЧАУ (М. Тимчишин, Д. Лодба, О. Овчаренко) - 4

Дівчата

Macqeen - КЧАУ - 7:4

1. Macqeen (Х. Ящук, М. Лікар, Л. Міленкович)

2. КЧАУ (М. Тимчишин, Д. Лодба, О. Овчаренко)

Чоловіки

Чупапі - Che - side - 15:8

MVP - Street Dogs - 10:15

Street Dogs - Чупапі - 4:15

Che - side - MVP - 10:6

Street Dogs - Che - side - 15:9

Чупапі - MVP - 16:5

Група А

1. Чупапі (Д. Марків, М. Сафонов, М. Базилєв, А. Фреш-Стаханов) - 6

2. Street Dogs (О. Сатрітдінов, Є. Бурдін, О. Лісун, О. Лекар) - 5

3. Che - side (Ю. Підлубний, Н. Мокрицький, С. Жорік, О. Таушер) - 4

4. MVP (В. Захарець, П. Середюк, М. Цапюк) - 3

Che - Georgia - 16:7

Metallica - Мотіватори - 5:15

Мотіватори - Che - 12:9

Georgia - Metallica - 15:13

Мотіватори - Georgia - 7:0

Che - Metallica - 16:5

Група Б

1. Мотіватори (М. Долінський, І. Федчук, М. Цуркан, Н. Когут) - 6

2. Che (В. Івонуц, О. Павленко, В. Федоряк, С. Опольський) - 5

3. Georgia (О. Урсуляк, А. Бурак, А. Догозашвілі, А. Данилюк) - 4

4. Metallica (П. Булик, А. Микулинський, В. Присяжнюк, Т. Нікля) - 3

Півфінали

Чупапі - Che - 15:4

Мотіватори - Street Dogs - 13:8

Гра за 3-4 місце

Che - Street Dogs - 13:8

Фінал

Чупапі - Мотіватори - 10:11

Судді турніру: Руслан Чехімський, Володимир Мизюк, В'ячеслав Гавлюк, Євген Федоров.

Новини по темі
Кельти увійшли до топ-10 на представницькому турнірі у Будапешті Кельти увійшли до топ-10 на представницькому турнірі у Будапешті
Українська команда виступила у кваліфікації на Мастерс
Володимир Холопов: Попри об’єктивні причини, команда прогресувала в Каунасі з кожним днем Володимир Холопов: Попри об’єктивні причини, команда прогресувала в Каунасі з кожним днем
Головний тренер збірної 3х3 — про виступ в першому турі Ліги націй
У Луцьку провели турнір з баскетболу 3х3 У Луцьку провели турнір з баскетболу 3х3
Переможцями турніру стала команда Промбудсфера, а кращим гравцем визнали Дмитра Швагринського.
Тимур Арабаджи: В Лізі націй отримали гарну практику та безцінний досвід Тимур Арабаджи: В Лізі націй отримали гарну практику та безцінний досвід
Головний тренер збірної України U-23 з баскетболу 3х3 - про виступ команди на перших етапах Ліги націй
Чоловіча збірна України здобула перемогу на третьому етапі Ліги націй, дівчата - другі Чоловіча збірна України здобула перемогу на третьому етапі Ліги націй, дівчата - другі
Збірні України U-23 успішно завершили першу частину Східної європейської конференції Ліги націй
Чоловіча збірна України 3х3 виграла етап Ліги націй Чоловіча збірна України 3х3 виграла етап Ліги націй
Команда Тимура Арабаджи здобула перемогу у фінальному матчі над Латвією
Жіноча збірна України 3х3 стала другою на третьому етапі Ліги націй Жіноча збірна України 3х3 стала другою на третьому етапі Ліги націй
Команда Володимира Холопова не зуміла у фіналі переграти Литву
Чоловіча збірна України 3х3 зіграє у фіналі третього етапу Ліги націй Чоловіча збірна України 3х3 зіграє у фіналі третього етапу Ліги націй
Підопічні Тимура Арабаджи зуміли у непростому матчі перемогти Польщу
Жіноча збірна України 3х3 здобула ефектну перемогу над Латвією Жіноча збірна України 3х3 здобула ефектну перемогу над Латвією
Наша команда стартувала з перемоги в рамках третього ігрового дня Ліги націй
Збірні України на третьому етапі Ліги націй в Каунасі: розклад та відеотрансляція
Відео 19.06.2022
Збірні України на третьому етапі Ліги націй в Каунасі: розклад та відеотрансляція
Наші команди зіграють чергові матчі першого туру 3х3
Українські баскетболісти стали третіми на турнірі з баскетболу 3х3 у Австрії Українські баскетболісти стали третіми на турнірі з баскетболу 3х3 у Австрії
Хлопці переграли господарів – національну збірну Австрії, але поступили японцям.
Чоловіча збірна України 3х3 стала третьою на другому етапі Ліги націй, дівчата - четверті Чоловіча збірна України 3х3 стала третьою на другому етапі Ліги націй, дівчата - четверті
Збірні України на другому етапі Ліги націй покращили свої позиції
Збірні України на другому етапі Ліги націй 3x3: відеотрансляція
Відео 18.06.2022
Збірні України на другому етапі Ліги націй 3x3: відеотрансляція
Українські збірні спробують покращити свої результати першого етапу
Чоловіча збірна України 3х3 завершила другий етап Ліги націй перемогою над Латвією Чоловіча збірна України 3х3 завершила другий етап Ліги націй перемогою над Латвією
Команда Тимура Арабаджи стала третьою на другому етапі Ліги націй
Жіноча збірна України 3х3 поступилась Польщі у Лізі націй Жіноча збірна України 3х3 поступилась Польщі у Лізі націй
Команда Володимира Холопова стала четвертою на другому етапі.
Чоловіча збірна України 3х3 взяла реванш у Польщі за поразку у Лізі націй Чоловіча збірна України 3х3 взяла реванш у Польщі за поразку у Лізі націй
Підопічні Тимура Арабаджи другий день поспіль зіграють за третє місце на етапі
Жіноча збірна України U-23 в овертаймі поступилась Литві Жіноча збірна України U-23 в овертаймі поступилась Литві
Українки поступились в рівній боротьбі за перемогу в групі
Чоловіча збірна України 3х3 поступилась Естонії у Лізі націй Чоловіча збірна України 3х3 поступилась Естонії у Лізі націй
Підопічні Тимура Арабаджи з поразки розпочали другий етап Ліги націй
Жіноча збірна України U-23 здобула першу перемогу у Лізі націй Жіноча збірна України U-23 здобула першу перемогу у Лізі націй
Команда Володимира Холопова взала реванш у естонок
Збірні України завершили перший етап Ліги націй поза топ-3 Збірні України завершили перший етап Ліги націй поза топ-3
Жіноча збірна стала п'ятою у Каунасі, чоловіча - четвертою.