Українці Михайлюк та Лень зіграли за свої клуби в НБА

Захисник збірної України Святослав Михайлюк отримав 7 хвилин ігрового часу в домашньому матчі регулярного чемпіонату НБА, в якому його Нікс вдома поступились Далласу (100:121).

Читайте: Українці за кордоном: Войналович допоміг Тарту здобути перемогу, Зотов набрав 6 очок

Михайлюк за 7 хвилин на майданчику набрав 3 очка (1/2 триочкових) та зробив 1 підбирання.

Український центровий Сакраменто Олексій Лень відіграв 4 хвилини у виїзній грі проти “Кліпперс”. Команда нашого бігмена перемогла з рахунком 123:96, а Лень за 4 хвилини набрав 2 очка (1/2 двоочкових).

Нікс наразі посідають 11 місце в таблиці на Сході з 10 перемогами та 13 поразками, а Сакраменто йде на 5 позиції західної конференції з 12 перемогами та 9 поразками.

Українці за кордоном: Скапінцев вперше оформив дабл-дабл в G-лізі Українці за кордоном: Скапінцев вперше оформив дабл-дабл в G-лізі
Огляд результатів українців за понеділок, 30 січня
Українці за кордоном: Герун провів сильний матч за Бетіс, Сидоров повернувся після травми Українці за кордоном: Герун провів сильний матч за Бетіс, Сидоров повернувся після травми
Огляд результатів українських баскетболістів за вихідні 28-29 січня
Аліна Ягупова – в топ-5 кращих гравчинь тижня в Євролізі Аліна Ягупова – в топ-5 кращих гравчинь тижня в Євролізі
Українка допомогла Фенербахче обіграти Віртус
Олексій Лень зіграв у другому матчі поспіль в НБА Олексій Лень зіграв у другому матчі поспіль в НБА
Український центровий з'явився на майданчику в матчі з Мемфісом
Дмитро Скапінцев набрав 10 очок в матчі Ліги розвитку НБА Дмитро Скапінцев набрав 10 очок в матчі Ліги розвитку НБА
Центровий збірної України виступає за Вестчестер Нікс
Олександр Ковляр: До матчів збірної постараюся не просто бути в цій же формі, а й покращити її Олександр Ковляр: До матчів збірної постараюся не просто бути в цій же формі, а й покращити її
Український розігруючий Калева напередодні провів кращу в кар'єрі гру
Сергій Павлов продовжить кар'єру в складі чемпіона Польщі Сергій Павлов продовжить кар'єру в складі чемпіона Польщі