Українці за кордоном: Лень допоміг розгромити Лейкерс

Центровий збірної України Олексій Лень разом з Сакраменто провели перший передсезонний матч НБА, розгромивши Лейкерс 105:75.

Лень вийшов на майданчик у другій половині гри, зігравши у третій на четвертій чвертях в сумі 9 хвилин і 25 секунд. За цей час на рахунку українця 7 очок (3/3 двохочкових, 1/2 штрафних), 3 підбирання та 1 передача.

Українці за кордоном: Бєліков допоміг своєму клубу виграти

Артем Ковальов в матчі чемпіонату Литви за Пено Жвайгждес проти Нептунаса відіграв 2 хвилин, зібрав 1 підбирання при 1 фолі. Команда українця виграла в овертаймі 92:91, здобувши другу перемогу в трьох іграх сезону.

Олександр Кобзистий провів першу гру нового сезону Адріатичної ліги. З Мегою вони поступились Белграду 76:90. На рахунку українця 4 очки (2/2 двохочкових, 0/1 триочкових) та 1 підбирання при 4 втратах за 13 хвилин на майданчику.

Святослав Михайлюк провів п’ятий матч в сезоні НБА Святослав Михайлюк провів п’ятий матч в сезоні НБА
Український захисник вийшов на майданчик в матчі проти Детройта
Олексій Лень зіграв у другому матчі поспіль в НБА Олексій Лень зіграв у другому матчі поспіль в НБА
Українець взяв участь у переможному матчі проти Сан-Антоніо
Олексій Лень набрав 4 очки в переможному матчі Сакраменто проти Брукліна Олексій Лень набрав 4 очки в переможному матчі Сакраменто проти Брукліна
Український центровий провів черговий матч регулярного чемпіонату НБА
Дмитро Скапінцев зіграв другу свою гру у G-лізі Дмитро Скапінцев зіграв другу свою гру у G-лізі
Українець зіграв одну хвилину в матчі проти Репторс 905
Святослав Михайлюк набрав 6 очок в матчі проти Брукліна Святослав Михайлюк набрав 6 очок в матчі проти Брукліна
Українець провів свій найкращий матч сезону НБА
Українці за кордоном: Герун набрав 6 очок проти команди Євроліги Українці за кордоном: Герун набрав 6 очок проти команди Євроліги
Огляд результатів українців у Європі за 7 листопада
Дмитро Скапінцев дебютував у Лізі розвитку НБА Дмитро Скапінцев дебютував у Лізі розвитку НБА
Український центровий провів перший матч в сезоні
Лень допоміг Сакраменто виграти другу гру поспіль Лень допоміг Сакраменто виграти другу гру поспіль