Всі категорії новин
Українці за кордоном: Пустовий програв у Лізі чемпіонів, Санон набрав 16 очок в першому матчі в сезоні

Українці за кордоном: Пустовий програв у Лізі чемпіонів, Санон набрав 16 очок в першому матчі в сезоні

Іспанський Обрадойро Артема Пустового не зумів пробитись до основного раунду Ліги чемпіонів, програвши у вирішальному матчі французькому Страсбургу 78:82.

Артем Пустовий за 23 хвилини набрав 10 очок (4/7 двоочкові, 2/2 штрафні), зібрав 3 підбирання, віддав 3 передачі, зробив 2 перехоплення, поставив 1 блок-шот при 2 втратах та 2 фолах. РЕ +15.

Прометей стартував з перемоги над Війсмі в Латвійсько-естонській лізі 106:61. Найрезультативнішим з українців став Іссуф Санон, який за 14 хвилин на майданчику набрав 16 очок, зробив 7 підбирань, 4 передачі та 1 перехоплення при 1 втраті. РЕ 24 – найбільший в команді.

Олександр Липовий набрав 11 очок та зробив 3 підбирання, В'ячеслав Бобров набрав 8 очок, у Івана Ткаченко 7 очок, Ілля Сидоров та Андрій Войналович набрали по 3 очки, але Сидоров ще зробив 3 підбирання та віддав 7 передач.

В складі Війсмі Артем Ковальов  відіграв 15 хвилин, набрав 5 очок, зібрав 4 підбирання, віддав 1 передачу при 1 втраті та 4 фолах. Ілля Ліщина відіграв 10 хвилин, очок не набрав, зібрав 1 підбирання, віддав 2 передачі при 2 втратах та 1 фолі.

В Адріатичній лізі Мега нашого Олександра Кобзистого поступилась Цедевіті 87:89. Українець відіграв 11 хвилин, очок не набрав (0/1 триочкові), зібрав 2 підбирання, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 1 фолі.

Новини по темі
Дві команди українок вийшли до плей-оф жіночого Єврокубку Дві команди українок вийшли до плей-оф жіночого Єврокубку
Міріам Уро-Ніле та Євгенія Путра продожують боротьбу за трофей
Українці за кордоном: Михайлюк зіграв проти Чикаго, у Шунделя 16 очок в ENBL Українці за кордоном: Михайлюк зіграв проти Чикаго, у Шунделя 16 очок в ENBL
Огляд результатів українських баскетболістів за 28 листопада
Українці за кордоном: у Шульги 19 очок в NCAA Українці за кордоном: у Шульги 19 очок в NCAA
Огляд результатів українських баскетболістів за 26 листопада
Святослав Михайлюк зіграв 9 хвилин проти Шарлотт в НБА Святослав Михайлюк зіграв 9 хвилин проти Шарлотт в НБА
Українець за час на майданчику виконав дві дальні спроби
Українки за кордоном: Ягупова стала MVP матчу, Яцковець набрала 28 очок в матчі Українки за кордоном: Ягупова стала MVP матчу, Яцковець набрала 28 очок в матчі
Огляд виступів українських баскетболісток за вихідні 18-19 листопада
Олександр Ковляр став гравцем іспанського Обрадойро Олександр Ковляр став гравцем іспанського Обрадойро
Український захисник став одноклубником Артема Пустового