Всі категорії новин
Українці за кордоном: Санон набрав 15 очок в Єврокубку, поразки українців в NCAA

Українці за кордоном: Санон набрав 15 очок в Єврокубку, поразки українців в NCAA

Прометей на виїзді програв іспанському Ховентуду 76:79 в матчі Єврокубку, завершивши перше коло на 8-й позиції в групі. Одним з найрезультативніших в матчі став Іссуф Санон, який за 25 хвилин набрав 15 очок (3/4 двоочкові, 3/7 триочкові), зробив 3 підбирання, 1 передачу, 1 перехоплення при 4 фолах.

Ілля Сидоров за 18 хвилин набрав 8 очок (1/4 двоочкові, 2/7 триочкові), зробив 1 підбирання, 2 передачі, 1 перехоплення при 3 фолах. У Олександра Липового за 20 хвилин в активі 6 очок (2/2 триочкові) та 1 передача при 2 фолах.

В'ячеслав Бобров за 12 хвилин на майданчику зробив 1 підбирання, не виконав жодного кидка при 3 фолах, Іван Ткаченко за 9 хвилин виконав один неточний двоочковий, зробив 1 блок-шот при 1 фолі.

Українці за кордоном: Михайлюк зіграв проти Чикаго, у Шунделя 16 очок в ENBL

Олександр Беліков разом зі своєю Прієдзою поступився в чемпіонаті Словаччини Гандлові 68:84. Українець за 36 хвилин набрав 19 очок (6/9 двоочкові, 2/4 триочкові, 1/1 штрафні), зробив 3 підбирання, 1 передачу, 1 перехоплення при 1 втраті та 2 фолах.

В чемпіонаті Болгарії Міньор поступився Ямболу 69:77. Богдан Бринюк провів на майданчику 14 хвилин, набравши 6 очок (3/3 двоочкових), зробив 1 підбирання при 1 фолі.

Центровий збірної України Дмитро Скапінцев залишився на лавці запасних в переможному матчі Вестчестера в G-лізі проти Мен Селтікс 110:85. Команда українця утримує першу сходинку в Східному дивізіоні.

В NCAA Нікіта Константиновський з Монмутом програ Корнеллу 87:91. Українець з лави запасних зіграв 17 хвилин, набрав 8 очок (4/6 двоочкові), зробив 3 підбирання, 1 передачу та 2 перехоплення.

Лафаетт Михайла Бедностіна поступився Дрекселю 48:69. Український центровий зіграв 2 хвилини, зробив одне підбирання, очок не набрав (0/2 двоочкові).

Новини по темі
Лень та Михайлюк взяли участь у матчах своїх команд в НБА Лень та Михайлюк взяли участь у матчах своїх команд в НБА
Огляд виступів українських баскетболістів за 1 березня
Макс Шульга набрав 1000 очок в NCAA Макс Шульга набрав 1000 очок в NCAA
Український захисник досяг ювілейної позначки за набраними очками
Українки за кордоном: Балабан і Дацько допомогли Нептунасу виграти в матчі чемпіонату Литви Українки за кордоном: Балабан і Дацько допомогли Нептунасу виграти в матчі чемпіонату Литви
У вівторок, 27 лютого, відбувся один матч за участю українських баскетболісток
Міріам Уро-Ніле стала найрезультативнішою в команді в матчі чемпіонату Ізраїля Міріам Уро-Ніле стала найрезультативнішою в команді в матчі чемпіонату Ізраїля
Команда гравчині української збірної зазнала третьої поразки поспіль
Михайлюк та Лень провели матчі за свої клуби в НБА Михайлюк та Лень провели матчі за свої клуби в НБА
Огляд виступів українських баскетболістів за 22 лютого
Українці за кордоном: Шульга набрав 26 очок у NCAA, у Боброва 11 очок в ЛЕБЛ Українці за кордоном: Шульга набрав 26 очок у NCAA, у Боброва 11 очок в ЛЕБЛ
Огляд виступів українських баскетболістів за 16 лютого