Юрій Кондраков: Люблю грати 3х3, особливо, коли представляю свою країну

Гравець збірної України 3х3 Юрій Кондраков в інтерв’ю пресслужбі ФБУ розповів про підготовку команди до кваліфікації чемпіонату Європи-2023. Захисник поділився враженнями від першого контрольного турніру в Сен-Жан-де-Морієні, а також розповів про очікування від представницького турніру Big Twelve у Вуароні.

Читайте: Чоловіча збірна 3х3 стала третьою на турнірі у французському Сен-Жан-де-Морієні

Які враження від перших контрольних матчів?

- Насамперед хочу сказати дякую ФБУ, що у нас є можливість проводити збори за кордоном під час війни. Величезна подяка ЗСУ за те, що роблять можливе та неможливе для нашої спільної перемоги.

У нас в команді поки що триває перебудова гри з класичного баскетболу на 3х3. Всі гравці в хороших кондиціях, залишилося награти наші комбінації і в майбутніх турнірах ми зможемо показати хороший рівень гри.

Які очікування від наступного турніру?

- Суперники дуже сильні, всі грають одними і тими ж гравцями щороку і проводять додаткові збори протягом сезону класичного баскетболу. В цих матчах ми хочемо краще зрозуміти свої слабкі та сильні сторони, агресивніше зіграти у захисті. Так само важливо зрозуміти ступінь жорсткості, яку диктують судді 3х3 цього року.

Читайте: Володимир Конєв: В збірній України 3х3 гарна атмосфера — всі хочуть здобувати перемоги

На даному етапі підготовки, як оціниш свою форму та загалом готовність команди?

- Я закінчив сезон три тижні тому, тренувався весь цей час, я в хорошій формі. Ми провели хорошу підготовчу роботу під керівництвом Володимира Холопова та Дмитра Липовцева, був акцент на роботі з фізичними кондиціями та багато кидкових тренувань. Загалом всі гравці перебувають в оптимальній формі. Зараз акцент робиться на награвання наших схем та комбінацій, на виборі оптимального складу.

Ти багато грав 3х3, грав за збірну, як оціниш перспективи цього складу?

- Так, в цілому мені дуже подобається цей вид спорту і я люблю грати 3х3, особливо коли представляю свою країну. У нас цікавий склад, є великі, які можуть домінувати під кільцем і так само шутери, яких не можна залишати на дузі. Залишилося набратися досвіду в турнірах, які в нас попереду, і, думаю, ми зможемо знайти свою гру і показати той результат, який нам необхідний. Слава Україні! Слава ЗСУ!

Українські баскетболісти зіграють на Європейських університетських іграх Українські баскетболісти зіграють на Європейських університетських іграх
Україна потужними складами представлена в баскетболі 3х3
Другий етап Кубку України з баскетболу 3х3 відбудеться у Вінниці Другий етап Кубку України з баскетболу 3х3 відбудеться у Вінниці
Також відбудеться черговий тур чемпіонату України 3х3 в категоріях U-16 та U-18
Етап Кубку України 3х3 в Житомирі: символічна збірна Етап Кубку України 3х3 в Житомирі: символічна збірна
Визначена символічна збірна етапу Кубку України 3х3 у Житомирі
Гравці СумДУ потрапили в ДТП Гравці СумДУ потрапили в ДТП
Баскетболісти повертались додому після успішного туру в Житомирі.
Відео яскравого фіналу етапу Кубку України 3х3 у Житомирі Відео яскравого фіналу етапу Кубку України 3х3 у Житомирі
Переможець матчу СумДУ-1 з Picture tugezer визначився в овертаймі
Володимир Холопов: Задоволений виступом в Вільнюсі, у нас є шанс поборотись за вихід на чемпіонат світу Володимир Холопов: Задоволений виступом в Вільнюсі, у нас є шанс поборотись за вихід на чемпіонат світу
Головний тренер збірної України U-23 — про перші три стопи Ліги націй 3х3
СумДУ-1 — переможець першого етапу Кубку України 3х3 в Житомирі СумДУ-1 — переможець першого етапу Кубку України 3х3 в Житомирі
Долю чемпіонства було визначено в овертаймі фінальної гри
Кубок України 3х3: відеотрансляція етапу в Житомирі
Відео 30.06.2024
Дивіться змагання, участь в яких візьмуть 16 команд
Кубок України 3х3 в Житомирі: фотогалерея церемонії нагородження Кубок України 3х3 в Житомирі: фотогалерея церемонії нагородження
Було визначено переможців у вікових категоріях U-16 та U-18
У Житомирі відбувся тур чемпіонату України з баскетболу 3х3 в категоріях U-16 та U-18 У Житомирі відбувся тур чемпіонату України з баскетболу 3х3 в категоріях U-16 та U-18
Збірна України U-17 та Kraken виграли тур чемпіонату України 3х3 в категоріях U-18 та U-16
В Житомирі стартувало дводенне свято баскетболу 3х3: фотогалерея В Житомирі стартувало дводенне свято баскетболу 3х3: фотогалерея
Кульмінацією стануть змагання першого туру Кубку України серед дорослих команд
Чемпіонат України з баскетболу 3х3 в категоріях U-16 та U-18: відеотрансляція туру в Житомирі
Відео 29.06.2024
Дивіться матчі першого туру літнього чемпіонату України 3х3 серед команд U-16 та U-18
Ліга націй 3х3: жіноча збірна U-23 друга після трьох стопів, чоловіча U-23 – ділить перше місце Ліга націй 3х3: жіноча збірна U-23 друга після трьох стопів, чоловіча U-23 – ділить перше місце
Чоловіча та жіноча збірні України U-23 зіграли на перших трьох стопах Ліги націй
Продовжується реєстрація на перший етап Кубку України з баскетболу 3х3 в Житомирі Продовжується реєстрація на перший етап Кубку України з баскетболу 3х3 в Житомирі
Наразі для участі у турі зареєструвалось вже більше 30 команд
Ліга націй 3х3: чоловіча збірна України поступилась Литві Ліга націй 3х3: чоловіча збірна України поступилась Литві
Наша команда зазнала поразки в другому матчі групового раунду
Жіноча збірна U-23 вийшла до фіналу третього стопу Ліги націй 3х3 Жіноча збірна U-23 вийшла до фіналу третього стопу Ліги націй 3х3
Третій день поспіль українки вийшли до фіналу
Ліга націй 3х3: чоловіча збірна U-23 обіграла Ірландію Ліга націй 3х3: чоловіча збірна U-23 обіграла Ірландію