Читайте: Тренер збірної України з баскетболу 3х3 захищає країну від окупантів

U-23 – Холопов Володимир

U-18 – Спиридонов Денис

U-17 – Неволін Дмитро

Додамо, що Юрія Процюка призначено генеральним менеджером жіночих збірних з баскетболу 3х3.

Матчі двох групових етапів жіночого Євробаскету-2023 перенесли до Любляни Матчі двох групових етапів жіночого Євробаскету-2023 перенесли до Любляни
Вся словенська частина чемпіонату Європи пройде в одному місті
ФБУ відкрила благодійний рахунок на підтримку збірних команд України ФБУ відкрила благодійний рахунок на підтримку збірних команд України
Допомогти українським збірним може кожен охочий, зробивши перерахунок коштів на благодійний рахунок
Аліна Ягупова вдруге стала чемпіонкою Туреччини Аліна Ягупова вдруге стала чемпіонкою Туреччини
Фенербахче впевнено переграв у фінальній серії Мерсін.
Фенербахче Ягупової подвоїв перевагу в фінальній серії Фенербахче Ягупової подвоїв перевагу в фінальній серії
Українка за крок до другого чемпіонського титулу в Туреччині
Ягупова допомогла Фенербахче виграти перший матч фінальної серії Ягупова допомогла Фенербахче виграти перший матч фінальної серії
Команда українки намагається реваншуватися за поразку в кубковому фіналі
Ньон Міріам Уро-Ніле виграв перший матч фіналу в Швейцарії Ньон Міріам Уро-Ніле виграв перший матч фіналу в Швейцарії
Українка стала однією з найрезультативніших на майданчику
Українка Уро-Ніле зіграє в фіналі чемпіонату Швейцарії Українка Уро-Ніле зіграє в фіналі чемпіонату Швейцарії
Наша баскетболістка зробила другий дабл-дабл у півфіналі
Міріам Уро-Ніле переможним дабл-даблом стартувала в плей-оф чемпіонату Швейцарії Міріам Уро-Ніле переможним дабл-даблом стартувала в плей-оф чемпіонату Швейцарії
Ньон українки переміг у першому матчі півфіналу проти Труаторрена
Українка Уро-Ніле стала найрезультативнішою в регулярному чемпіонаті Швейцарії Українка Уро-Ніле стала найрезультативнішою в регулярному чемпіонаті Швейцарії
Гравчиня національної збірної України зіграє за медалі швейцарського чемпіонату
Аліна Ягупова зупинилася в кроці від золотих медалей жіночої Євроліги Аліна Ягупова зупинилася в кроці від золотих медалей жіночої Євроліги
Українка з Фенербахче поступилась Шопрону у фіналі Євроліги
Затверджено тренерів національних та молодіжних збірних України Затверджено тренерів національних та молодіжних збірних України
Визначено тренерів, які влітку будуть працювати зі збірними України на міжнародних змаганнях
Аліна Ягупова серед найкращих у півфіналі Євроліги – 10 квітня фінал Аліна Ягупова серед найкращих у півфіналі Євроліги – 10 квітня фінал
Лідерка збірної України за крок до перемоги в головному єкрокубковому турнірі жіночого баскетболу
Аліна Ягупова двічі ставала MVP Євроліги, але титула чемпіонки в неї ще нема Аліна Ягупова двічі ставала MVP Євроліги, але титула чемпіонки в неї ще нема
Капітан збірної України з Фенербахче розпочинає фінальну боротьбу за титул.
Українка Уро-Ніле стала MVP матчу чемпіонату Швейцарії Українка Уро-Ніле стала MVP матчу чемпіонату Швейцарії
У поєдинку проти Геліоса Міріам набрала 30 очок
Аліна Ягупова - в топ-3 найкращих гравців сезону в Євролізі Аліна Ягупова - в топ-3 найкращих гравців сезону в Євролізі
Капітан збірної України залишилась без нагороди MVP сезону
Аліна Ягупова - у першій символічній збірній сезону жіночої Євроліги Аліна Ягупова - у першій символічній збірній сезону жіночої Євроліги
Українка отримала визнання напередодні Фіналу чотирьох
Фенербахче Ягупової переміг у першому чвертьфіналі Євроліги Фенербахче Ягупової переміг у першому чвертьфіналі Євроліги