Всі категорії новин
2 українські збірні візьмуть участь у Всесвітній Універсіаді - 2019

2 українські збірні візьмуть участь у Всесвітній Універсіаді - 2019

Міжнародна федерація студентського спорту (FISU) прийняла заявки чоловічої та жіночої студентської збірних України на участь у змаганнях з баскетболу на літній Універсіадi - 2019. Студентські ігри відбудуться у італійському Неаполі з 3 по 14 липня.

Готувати чоловічу студентську збірну буде Віталій Степановський, а підготовкою жіночої студентської збірної займеться Ірина Щіпакіна.

 
Жеребкування змагань заплановане на початок квітня, саме тоді у Неаполі відбудеться засідання Радиу директорів FISU 1-5 квітня 2019 року в Неаполі.

На минулій Універсіаді в Тайпеї чоловіча студентська збірна України хоча і здобула 4 перемоги в 5-ти матчах, проте не змогла вийти з групи. Жіноча студентська збірна з баскетболу в останній раз брала участь в Універсіадах ще в 2013 році, але також не змогла вийти з групи. Найбільшим успіхом на студентських іграх для українських команд стало друге місце у 2005 році, коли наша чоловіча збірна поступилася лише у фіналі американцям.

Новини по темі
2 українські збірні візьмуть участь у Всесвітній Універсіаді - 2019 2 українські збірні візьмуть участь у Всесвітній Універсіаді - 2019
Вдруге у історії і вперше після 6-річної перерви Україна буде представлена на студентських іграх двома командами
Українські збірні претендуватимуть на участь у всесвітній Універсіаді Українські збірні претендуватимуть на участь у всесвітній Універсіаді
Чоловіча і жіноча студентські збірні з баскетбол будуть подавати заявку на участь в Універсіаді – 2019