ЧС-2023: поразка США, виліт чемпіонів, визначились всі пари 1/4 фіналу

Другий груповий етап на чемпіонаті світу завершився. 3 вересня в шести матчах з восьми була інтрига і за підсумком ігрового дня ми маємо виліт діючого чемпіона та першу поразку американців.

В двох парах сьогодні грали дострокові учасники плей-оф, які між собою визначали переможців груп. В цих матчах збірна Німеччини впевнено перемогла Словенію, а Литва завдала першої поразки збірній США. Литва виграла першу чверть 31:12, після чого американці "прокинулись", почали наздоганяти суперника і їм це вдалось наприкінці, але литовці лідерства не упустили. 39:39 остання чверть і 110:104 загалом – один з кращих матчів цього чемпіонату світу.

А ось матчі, в яких вирішувалась доля чвертьфіналістів, виявились різними. Сербія доволі легко обіграла Домініканську Республіку, вийшовши в четвертий поспіль чвертьфінал ЧС, Латвія після рівної першої половини не знала проблем у другій в матчі з Бразилією, Італії довелось непросто у грі з Пуерто-Ріко (лише в останній десятихвилинці італійці дотиснули суперника), але найяскравішим, як і очікувалось, став матч Канади та Іспанії.

Діючі чемпіони світу іспанці майже всю гру лідирували, вели +12 у останній чверті, але Канада зрівняла рахунок наприкінці матчу і вирвала перемогу. Драматична гра могла перейти в овертайм, але дальній кидок Брізуели влучив в ближню дужку – 88:85.

Таким чином, на чемпіонаті світу визначились вісім збірних, які продовжать боротьбу за медалі. В чвертьфіналах зіграють:

Результати матчів 3 вересня

Група K. Австралія – Грузія 100:84 (23:17, 31:20, 25:30, 21:17)

Австралія: Міллс 19 + 5 передач, Екзам 18, Ріт 16, Гідді 15

Грузія: Бітадзе 20 + 6 підбирань, Макфадден 18 + 9 передач, Шермадіні 16

Група I. Італія – Пуерто-Ріко 73:57 (25:15, 14:21, 12:11, 22:10)

Італія: Річчі 15, Тонут 15, Фонтеккіо 12 + 12 підбирань, Датоме 11

Пуерто-Ріко: Вейтерс 13 + 9 передач, Говард 11

Група J. Греція– Чорногорія 69:73 (14:19, 16:17, 12:14, 27:23)

Греція: Папапетру 16, Бохорідіс 13 + 6 підбирань, Папаніколау 13

Чорногорія: Вучевіч 19 + 7 підбирань, Радончич 12, Мізайлович 10

Група L. Бразилія – Латвія 84:104 (20:22, 22:23, 21:36, 21:23)

Бразилія: Кабоклу 20 + 7 підбирань, Дос Сантос 14, Діас 13 + 7 підбирань

Латвія: Гражуліс 24, Загарс 17, Бертанс 14

Група K. Німеччина – Словенія 100:71 (11:25, 27:9, 30:18, 32:19)

Німеччина: Шредер 24 + 10 передач, Тайс 14 + 7 підбирань, Бонга 12 + 5 підбирань, Вагнер 10 + 8 підбирань

Словенія: Дончич 23 + 6 підбирань + 6 передач, Препелич 12, Дімец 9 + 5 підбирань

Група I. Домініканська Республіка – Сербія 79:112 (15:29, 20:27, 18:31, 26:25)

Домініканська Республіка: Таунс 25 + 7 підбирань, Монтеро 15, Мендоса 14

Сербія: Богданович 20 + 5 передач, Марінкович 16, Мілутінов 16 + 5 підбирань

Група J. США – Литва 104:110 (12:31, 25:23, 28:17, 39:39)

США: Едвардс 35, Бриджес 14, Брансон 14 + 7 передач

Литва: Каріняускас 15, Кузмінкас 14, Валанчюнас 12 + 7 підбирань

Група L. Іспанія – Канада 85:88 (21:21, 27:17, 25:23, 12:27)

Іспанія: Ернангомес Г. 25 + 6 підбирань, Альдама 20, Абрінес 11

Канада: Гілджес-Александер 30 + 7 передач, Брукс 22 + 5 підбирань, Барретт 16 + 5 підбирань

Збірна Німеччини – новий чемпіон світу Збірна Німеччини – новий чемпіон світу
У фіналі турніру німецька команда обіграла Сербію.
Німеччина — Сербія: відеотрансляція золотого фіналу чемпіонату світу
Відео 10.09.2023
Дивіться вирішальний матч чемпіонату світу з баскетболу
Канада обіграла США і стала бронзовим призером ЧС-2023 Канада обіграла США і стала бронзовим призером ЧС-2023
Долю бронзових нагород чемпіонату світу вирішив овертайм
США — Канада: відеотрансляція бронзового матчу чемпіонату світу
Дивіться матч за бронзу на чемпіонаті світу з баскетболу
Латвія — Литва: відеотрансляція матчу чемпіонату світу
Відео 09.09.2023
Збірні розіграють п’яте місце на турнірі
Збірна Сербії — перший фіналіст чемпіонату світу Збірна Сербії — перший фіналіст чемпіонату світу
Канада не змогла вийте в перший в свій перший в історії фінал
Півфінали чемпіонату світу-2023: відеотрансляція матчів
Відео 08.09.2023
Сьогодні визначаться фіналісти світової першості
Збірна Канади — четвертий півфіналіст чемпіонату світу Збірна Канади — четвертий півфіналіст чемпіонату світу
Словенці не змогли подолати раунд 1/4 фіналу
В Україні будуть показані всі вирішальні матчі чемпіонату світу В Україні будуть показані всі вирішальні матчі чемпіонату світу
В рамках спільної угоди ФБУ, FIBA та ХSPORT всі головні матчі чемпіонату світу будуть показані на телеканалі ХSPORT.
На чемпіонаті світу визначились перші півфіналісти На чемпіонаті світу визначились перші півфіналісти
Збірні США та Сербії пробились до четвірки кращих на турнірі
ЧС-2023: Японія і Південний Судан завоювали путівки на Олімпіаду ЧС-2023: Японія і Південний Судан завоювали путівки на Олімпіаду
Результати матчів на чемпіонаті світу за 2 вересня
ЧС-2023: визначились всі учасники другого раунду ЧС-2023: визначились всі учасники другого раунду
На чемпіонаті світу з баскетболу завершиться перший груповий етап.
ЧС-2023: Італія вийшла до другого раунду, Литва та Канада виграли свої групи ЧС-2023: Італія вийшла до другого раунду, Литва та Канада виграли свої групи
Результати матчів п’ятого ігрового дня на чемпіонаті світу з баскетболу
ЧС-2023: США набрали 109 очок проти Греції, перемоги африканців ЧС-2023: США набрали 109 очок проти Греції, перемоги африканців
Результати четвертого ігрового дня чемпіонату світу.