БІПА-Одеса – Дніпро – 70:97 (11:34, 24:21, 17:23, 18:19)
БІПА-Одеса: Сліпенчук 2о+2пд+3пр, Алфьоров 2о+3пр, Кривцов 4о+4пд, Тищенко 5о+2пд+1пр, Танкслі 15о+4пд+3пр; Артамонов, Ходов 12о+3пд, Бєліков 15о+5пд+1пр, Тихонов 3о+8пд+2пр, Воєвода, Волчанов 1о+1пд, Балабан 11о+3пд+2пр.
Дніпро: Вільховецький 7о+3пд+7пр, Ревзін 7о+4пд+3пр, Тимофеєнко 24о+5пд+3пр, Глєбов 19о+2пд+5пр, Мішула 22о+2пд+4пр; Шундель 2о+2пд+1пр, Закурдаєв 8о+2пд+2пр, Санон 4о+2пд+2пр, Шевченко 2о+6пд, Мироненко 2о+3пд+1пр, Сизов.

Статистика матчу

Хід матчу
Після ударних останніх домашніх поєдинків проти Будівельника та Черкаських Мавп одеські вболівальники мали підстави сподіватися принаймні на гідну боротьбу своєї команди проти одного з фаворитів сезону. Та гості одразу шокували господарів. На стартове влучання Кривцова Дніпро відповів ривком 19:0. Одеситам під час цього спурту суперника пауза в грі ніяк не допомогла. До кінця дебютної чверті господарі все ж змогли  набрати 11 очок. Та гості набрали втричі більше.

У другій чверті хід поєдинку не змінився. Гості продовжували бути фактичними господарями становища. Не збільшуючи більше перевагу в геометричній прогресії, вони спокійно витримували різницю в понад 20 очок. Гравці Дніпра були значно швидшими одеситів, при цьому діяли без суттєвих помилок. За першу половину гості вдвічі перевершили господарів за триочковими влучаннями: 8 проти 4.

За час перерви одесити не відшукали спосіб зміни ситуації на свою користь. Ревзін, Мішула та Глєбов влучили з-за дуги на початку третьої чверті. Потім ще відзначилися Тимофеєнко з Вільховецьким, поки одесити вперше з поновлення гри забили. То ж Дніпро продовжив впевнено наближатися до перемоги, жодних сумнівів у якій вже не залишилося. У підсумку в третій чверті різниця ще зросла на 6 очок на користь гостей.

У заключній чверті гравці грали більше в своє задоволення, покращуючи статистичні показники. То ж у підсумку одесити зазнали третьої поразки в сезоні. Для Дніпра перемога стала вже сьомою.

Герої матчу
Потужна гра Тимофеєнка та Мішули допомогла Дніпру ще на початку зустрічі нокаутувати господарів, після чого ті так і не змогли повернутися в боротьбу.

Наступний матч
Одесити в наступному матчі 11 листопада грають на виїзді проти харківського Політехніка. Дніпро того ж дня зійдеться в Южному з Хіміком.

Віталій Степановський: Хімік став ще молодшим Віталій Степановський: Хімік став ще молодшим
Южненці зіграють 21 вересня другий матч за Суперкубок України
Кубок Прометея: онлайн відеотрансляція 19 вересня
Відео 19.09.2019
У Кам’янському стартує передсезонний турнір
У Кам’янському стартує Кубок Прометея У Кам’янському стартує Кубок Прометея
У передсезонному турнірі візьмуть участь команди Суперліги Парі-Матч
Михайло Бродський: МБК Миколаїв може втратити місце у Суперлізі Парі-Матч Михайло Бродський: МБК Миколаїв може втратити місце у Суперлізі Парі-Матч
Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський під час
Суперліга Парі-Матч: онлайн жеребкування суддів Суперліга Парі-Матч: онлайн жеребкування суддів
ФБУ визначить суддів стартових поєдинків сезону
Айнарс Багатскіс: ми не в мінусі, це найголовніше Айнарс Багатскіс: ми не в мінусі, це найголовніше
Головний тренер Київ-Баскета прокоментував дебют у Лізі чемпіонів
Миколаїв поступився в заключному матчі в Литві Миколаїв поступився в заключному матчі в Литві
Українці програли місцевому Ювентусу
Дніпро переміг у першому матчі за Суперкубок: відео коментарів
Відео 17.09.2019
У Южному стартував новий баскетбольний сезон в Україні
Дніпро впевнено переміг у першому матчі за Суперкубок Дніпро впевнено переміг у першому матчі за Суперкубок
Олег Юшкін — про гру Одеси, кадрові втрати та враження від суперників по турніру в Запоріжжі Олег Юшкін — про гру Одеси, кадрові втрати та враження від суперників по турніру в Запоріжжі
Головний тренер одеситів оцінив виступ підопічних на Меморіалі Гаврилова
Максим Міхельсон: Черкаські Мавпи отримали в Лівані корисний досвід Максим Міхельсон: Черкаські Мавпи отримали в Лівані корисний досвід
Тренер Черкаських Мавп прокоментував виступ на передсезонному підготовчому турнірі на Близькому Сході
Київ-Баскет вирушив на матч Ліги чемпіонів Київ-Баскет вирушив на матч Ліги чемпіонів
Мусієнко приєднався до партнерів у Відні
Володимир Коваль: в Запоріжжі експерементували і дали пограти всім Володимир Коваль: в Запоріжжі експерементували і дали пограти всім
Головний тренер Харківських Соколів — про виступ на Меморіалі Гаврилова
Карліс Муйжнієкс: Прометей показав хороший баскетбол Карліс Муйжнієкс: Прометей показав хороший баскетбол
Тренер новачка Суперліги Парі-Матч прокоментував виступ команди на Меморіалі Гаврилова
Cтаніслав Тимофеєнко: до ігор за титул не можна ставитися халатно Cтаніслав Тимофеєнко: до ігор за титул не можна ставитися халатно