Гравці збірної України провели майстер-клас для дітей у Запорiжжі

За день до першого домашнього матчу відбору на ЄвроБаскет-2021 у перерві між ранковим і вечірнім тренуванням гравці збірної завітали до ДЮСШ №12 міста Запоріжжя.

Ілля Сидоров та Іван Ткаченко провели повноцінне заняття із юними баскетболістами. Усе було майже як на тренуванні національної команди: розминка, робота у трійках, пробиття штрафних на швидкість і двосторонні спаринги пліч о пліч із гравцями збірної України. Задоволення від процесу отримали як юні баскетболісти, хлопці віком 11-15 років, так і їхні дорослі кумири.

Ілля Сидоров: "Це у мене перший досвід проведення таких майстер-класів і можу впевнено сказати, що він мені дуже сподобався. Я пригадав, як сам був ще зовсім малий і тільки-но починав займатися баскетболом. Наскільки було мені самому цікаво поспілкуватися із дорослими гравцями, не те щоб побувати на тренуванні із гравцями національної збірної, сподіваюся хлопці отримали хорошу мотивацію сьогодні".

Іван Ткаченко: «Дуже приємно спілкуватися із дітьми, вони завзяті, вони щирі. Я уже неодноразово брав участь у таких заходах у Черкасах, зараз ось поспілкувався із запорізькими дітлахами. Дуже круто, що у різних містах України росте хороша баскетбольна зміна».

Після двосторонок гравці національної команди потішили юних баскетболістів ефектними данками, при чому Ілля Сидоров виступав не лише у ролі асистента, а й у ролі данкуючого. Під кінець майстер-класу відбулася імпровізована фото і автограф сесія. Усі хлопці, які прийшли на майстер клас, пообіцяли у завтрашньому поєдинку підтримати збірну України у матчі з угорцями.

Квитки на матч Україна - Угорщина купуйте тут

Україна – Австрія: онлайн відеотрансляція прес-конференції
Відео 30.11.2020
Чоловіча національна збірна України зіграла матч кваліфікації чемпіонату Європи
Україна – Австрія: шанси збірних в матчі відбору чемпіонату Європи Україна – Австрія: шанси збірних в матчі відбору чемпіонату Європи
Чоловічі національні збірні грають матч кваліфікації ЄвроБаскета
Україна зіграє проти Австрії: анонс матчу відбору на Євробаскет-2022 Україна зіграє проти Австрії: анонс матчу відбору на Євробаскет-2022
Національна команда проведе поєдинок 4-го туру кваліфікації
Мікротравма завадить Станіславу Тимофеєнку зіграти проти Австрії Мікротравма завадить Станіславу Тимофеєнку зіграти проти Австрії
Форвард збірної України не зможе узяти участь у важливому поєдинку
Торонто офіційно підтвердив угоду з українцем Олексієм Ленєм Торонто офіційно підтвердив угоду з українцем Олексієм Ленєм
Подробиці угоди канадський клуб НБА не став оприлюднювати
Словенія зміцнила лідерство в відбірковій групі ЄвроБаскета-2022 Словенія зміцнила лідерство в відбірковій групі ЄвроБаскета-2022
Словенці перемогли австрійців у відбірковому матчі чемпіонату Європи 2022 року
В`ячеслав Бобров: збірна України не чекала від Словенії такого жорсткого пресингу В`ячеслав Бобров: збірна України не чекала від Словенії такого жорсткого пресингу
Форвард збірної України поділився враженнями про матч єврокваліфікації проти Словенії
Анатолій Шундель: мотивація на чемпіонів Європи у збірної України була позамежною Анатолій Шундель: мотивація на чемпіонів Європи у збірної України була позамежною
Захисник збірної України прокоментував дебютний для себе поєдинок у складі національної збірної
Євробаскет-2022: результати кваліфікаційних матчів третього туру Євробаскет-2022: результати кваліфікаційних матчів третього туру
У всіх вісьмох групах завершилися поєдинки третього кваліфай раунду
Збірна України поступилася Словенії: фотогалерея Збірна України поступилася Словенії: фотогалерея
Підопічні Айнарса Багатскіса провалили першу чверть, через що і програли - 73:84
Айнарс Багатскіс: у другій половині були найкращі 20 хвилин команди за час моєї роботи головним тренером Айнарс Багатскіс: у другій половині були найкращі 20 хвилин команди за час моєї роботи головним тренером
Головний тренер Айнарс Багатскіс та захисник Іссуф Санон - про поразку у матчі зі Словенією - 73:84
Збірна України поступилася чинним чемпіонам Європи після невдалого старту матчу Збірна України поступилася чинним чемпіонам Європи після невдалого старту матчу
Підопічні Айнарса Багатскіса провалили стартову чверть, що і стало причиною поразки - 73:84
Словенія - Україна: відеотрансляція післяматчевої прес-конференції