Капітан збірної України дебютував у чемпіонаті Японії

Капітан збірної України з баскетболу В’ячеслав Кравцов успішно дебютував у чемпіонаті Японії. Українець допоміг своїй команді Неофінікс перемогти на виїзді в овертаймі Йокогаму - 92:86.

Наш баскетболіст за 31:16 на майданчику набрав 18 очок (8/9 двоочкових, 2/6 штрафних), зробив 6 підбирань та 1 передачу.

Це третя перемога Неофінікса в 24-х поєдинках. Команда посідає останнє, шосте місце в Центральній конференції японського чемпіонату.

Нагадаємо, останніми європейськими клубами в кар’єрі Кравцова були Бургос та Фуенлабрада минулого сезону. З початком поточного сезону українець підтримував кондиції з Київ-Баскетом.

Збірна України уже в лютому зіграє стартові поєдинки кваліфікації чемпіонату Європи 2021 року: 20 лютого на виїзді в Австрії та 23 лютого в Запоріжжі проти Угорщини. Квитки на матч можна придбати за цим посиланням.

Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 14 квітня
Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА
Український захисник провів свій накйращий матч в сезоні
Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин