Київ-Баскет на характері пройшов Тернопіль в Кубку України

Київ-Баскет приймав Тернопіль у матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка України. Гості мали 10 очок гандикапу після перемоги в першій грі.

Тернопіль заволодів перевагою за рахунок жорсткої гри у захисті та вдалому старту від Югби, який допоміг гостям вийти в лідери. Київ-Баскет прийняв темп та жорсткість, яку запропонував суперник, відбив удар та завдав свого.

Допоміг стабілізувати гру в фарбі Павлов, Близнюк, хоч грав і короткі відрізки, але також допомагав киянам систематизовати гру у нападі. У такому ключі проходила вся перша половина, протягом якої максимальна перевага киян сягала 9 очок, а на велику перерву команди пішли за +5 для господарів.

Якісний захист трисекундної, зокрема робота проти Югби, серія швидких атак, результативна гра Павлова та Мішули дозволила Київ-Баскету збільшити свою перевагу і увійти в заключну 10-хвилинку вже за 12 очок переваги. Тернопіль втратив рівновагу і мав вирішальний відрізок, щоб виправити ситуацію.

Едріен Боуві дав гостям надію на старті 4 чверті, але, як виявилось, це була остання спроба гостей повернутись. Київ-Баскет остаточно встановив контроль у трисекундній та над темпом гри. А енергія у нападі від Мішули, Янга, Джейкобсона та ефективна робота по всьому майданчику від Павлова відправила суперника на більш ніж 20-очкову дистанцію.

Київ-Баскет продемонстрував залізний характер та гру, завдяки якій досі не програвав в регулярному чемпіонаті, перемігши з рахунком 94:72. На стадії 1/4 фіналу, яка проходитиме в форматі “Фіналу восьми”, Київ-Баскет зіграє проти Запоріжжя.

Кубок України. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет - Тернопіль 94:72 (23:19, 17:16, 23:16, 31:21)

Київ-Баскет: Янг (16 + 8 передач), Близнюк (5), Ковальов (6), Джейкобсон (19 + 10 підбирань), Коренюк (6) - старт; Мейсі (7 + 4 підбирання + 4 передачі), Сахнюк, Крутоус (2), Павлов (14 + 5 підбирань), Мішула (19).

Тернопіль: Боуві (18 + 5 передач), Кольченко (5 + 4 підбирання), Кальніченко (2 + 5 підбирань), Агафонов (15), Югба (18 + 12 підбирань) - старт; Подковиров (3), Сандул (2 + 6 підборів), Тищенко (2), Калхун (7).

Перший матч — 83:93

Статистика гри

Визначилися всі чвертьфінальні пари Кубка України серед жінок Визначилися всі чвертьфінальні пари Кубка України серед жінок
За прохід у півфінал поборються шість команд Суперліги та два представника Вищої
Франківськ вийшов у чвертьфінал жіночого Кубка України: відео коментарів
Відео 08.02.2021
Підопічні Юрія Процюка переграли Динамо у другому матчі - 94:68
Франківськ на характері переграв Динамо та вийшов в чвертьфінал жіночого Кубка України Франківськ на характері переграв Динамо та вийшов в чвертьфінал жіночого Кубка України
Підопічні Юрія Процюка переломили хід зустрічі в третій чверті та перемогли – 94:68
Франківськ – Динамо: онлайн відеотрансляція матчу жіночого Кубка України
Відео 07.02.2021
Команди проведуть матч-відповідь 1/8 фіналу кубка
Епічний Фінал чотирьох в Южному, Ягупова - MVP Євроліги, збірна України на Євробаскеті. Десять головних подій 2020 року Епічний Фінал чотирьох в Южному, Ягупова - MVP Євроліги, збірна України на Євробаскеті. Десять головних подій 2020 року
Підбиваємо підсумки складного, але важливого року для українського баскетболу
Визначилися всі учасники Фіналу восьми Кубка України Визначилися всі учасники Фіналу восьми Кубка України
Вирішальні матчі за трофей відбудуться в березні
Чинний володар Кубка поступився у Харкові Чинний володар Кубка поступився у Харкові
Попри поразку Соколам, Хімік продовжив боротьбу в турнірі
У Харкові визначиться останній учасник Фіналу восьми Кубка України У Харкові визначиться останній учасник Фіналу восьми Кубка України
Харківські Соколи та Хімік зіграють другий матч 1/8 фіналу
Київ-Баскет вибив Тернопіль з Кубка України: відео топ-моментів
Відео 08.12.2020
Кияни переконливо перемогли в другому матчі 1/8 фіналу
Київ-Баскет на характері пройшов Тернопіль в Кубку України Київ-Баскет на характері пройшов Тернопіль в Кубку України
Столичний колектив переміг з необхідною різницею
ФБУ призупиняє чемпіонати України до 10 січня ФБУ призупиняє чемпіонати України до 10 січня
Змінено формат проведення вирішальних матчів Кубка України
Дніпро вийшов у 1/4 фіналу Кубка України Дніпро вийшов у 1/4 фіналу Кубка України
Команда Дениса Журавльова вдруге переграла Одесу в 1/8 фіналу
Кубок України: відео матчу 1/8 фіналу
Відео 06.12.2020
У Дніпрі відбувся матч 1/8 фіналу Кубка України
У Кубку України визначилися п’ять чвертьфіналістів У Кубку України визначилися п’ять чвертьфіналістів
Триває 1/8 фіналу Кубка України серед команд чоловіків
Прометей вийшов у чвертьфінал Кубка України Прометей вийшов у чвертьфінал Кубка України