Київ-Баскет виграв третій матч в Кубку Європи ФІБА

Команда Айнарса Багатскіса вдома не залишила шансів багаторазовому чемпіону Болгарії – Левскі. Українці захопили ініціативу в грі зі стартових секунд та не дали засумніватися у власній перемозі ні на мить.

Гості з Болгарії першими відкрили рахунок у матчі, на що команда Айнарса Багатскіса відповіла нокаутуючим ривком 18:0, після якого гості довго не могли прийти до тями, а друга влучна атака від Левскі була реалізована екс-гравцем Черкаських Мавп – Брендоном Янгом аж наприкінці сьомої хвилини матчу. В Київ-Баскету особливо добре грали бігмен Коренюк та капітан Макс Пустозвонов. На двох ці хлопці набрали 20 балів за стартові 10 хвилин.

В другій чверті господарі обертів і не думали скидати і з кожною хвилиною збільшували різницю в рахунку. Фантастично використовував свої хвилини на паркеті Коренюк – за 12 хвилин зіграних в першій половині матчу українець мав дабл-дабл – 16 очок та 11 підбирань, з яких 5 на кошику суперника.

Завершилась перша половина матчу за рахунку 48:22.

На старті третьої десятихвилинки кияни продовжили збільшувати перевагу над суперниками, але через деякий час гості зрозуміли, що їм втрачати нічого і почали грати більш розкуто. Це принесло свої дивіденди і як третій так і четвертий період виграли болгари, проте, звісно що завдяки різниці в 26 очок кияни могли почувати себе комфортно практично за будь яких обставин.

86:66 – впевнена перемога Київ-Баскета в Кубку Європи ФІБА.

Кубок Європи FIBA. 5-й тур

БК “Київ-Баскет” – БК “Левскі” 86:66 (26:10, 22:12, 18:21, 20:23)

Київ-Баскет: Шепард 14 +.9 передач + 4 підбирання, Близнюк 10 + 7 підбирань, Крутоус 5, Павлов 2, Коренюк 19 + 13 підбирань, Кондраков, Пустозвонов 15, Едвін 5, Петров 11 + 5 підбирань, Хілл 5.
Статистика матчу

Чоловіча та жіноча команди Пометея зіграють в єврокубках Чоловіча та жіноча команди Пометея зіграють в єврокубках
ФІБА повідомила попередні дати кваліфікаційних матчів для команд з Кам`янського
Останній матч євросезону: огляд поєдинку Каршияка — Київ-Баскет Останній матч євросезону: огляд поєдинку Каршияка — Київ-Баскет
Український клуб завершив свій виступ в Кубку Європи FIBA
Кубок Європи ФІБА: визначилися півфіналісти Кубок Європи ФІБА: визначилися півфіналісти
Найсильніші чотири команди продовжують боротьбу за трофей
Київ-Баскет вдруге поступився Каршияці і завершив виступ на євроарені Київ-Баскет вдруге поступився Каршияці і завершив виступ на євроарені
Київський клуб зупинився у чвертьфінальному раунді Кубка Європи
Матч-відповідь Київ-Баскет - Каршияка наживо покаже Obozrevatel-TV Матч-відповідь Київ-Баскет - Каршияка наживо покаже Obozrevatel-TV
Київ-Баскет готовий до матчу-відповіді з Каршиякою
Айнарс Багатскіс: гравці Київ-Баскета мають гідність Айнарс Багатскіс: гравці Київ-Баскета мають гідність
Тренер киян прокоментував перший матч 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет програв у першому чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА: відео топ-моментів
Відео 05.03.2020
Переваги в двох чвертях не вистачило киянам для загальної перемоги
Київ-Баскет з боєм поступився в першому чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА Київ-Баскет з боєм поступився в першому чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА
Кияни виграли дві чверті в матчі проти турецької Каршияки
Київ-Баскет – Каршияка: онлайн відеотрансляція чвертьфіналу Кубка Європи ФІБА
Відео 04.03.2020
Київ-Баскет грає перший матч 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет – Каршияка: шанси на перемогу в чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА Київ-Баскет – Каршияка: шанси на перемогу в чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет зіграє перший матч 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет – Каршияка: анонс 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА Київ-Баскет – Каршияка: анонс 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет зіграє перший матч чвертьфіналу Кубка Європи ФІБА
Павло Крутоус: вдома маємо досягти позитивного результату Павло Крутоус: вдома маємо досягти позитивного результату
Атмосфера матчу з Каршиякою заведе команду
Айнарс Багатскіс: прийшов час перевірити на що ми здатні Айнарс Багатскіс: прийшов час перевірити на що ми здатні
Головний тренер Київ-Баскета про прийдешній матч з Каршиякою
Київ-Баскет провів відкрите тренування перед матчем з Каршиякою Київ-Баскет провів відкрите тренування перед матчем з Каршиякою
Команда не має кадрових втрат перед протистоянням у Кубку Європи ФІБА
ФІБА визначає найвпливовіших фанів у чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА визначає найвпливовіших фанів у чвертьфіналі Кубка Європи