Потужна друга половина дозволила Дніпру здобути ефектну перемогу над чемпіоном Білорусі

Володар Кубка та Суперкубка України Дніпро проводив домашній матч 5-го тура групового раунду Кубка Європи проти Цмокі-Мінська.

Український клуб невдало розпочав матч, пропустивши ривок у першій чверті. Команда Дениса Журавльова не втримала суперника, пропустивши 25 очок і відповівши лише 16. У другій чверті відрив білоруського клуба сягав максимальних 15 очок, однак під завісу першої половини Дніпро зумів скоротити відставання до 8 балів. Підопічні Дениса Журавльова припустились 8 втрат до великої перерви, за рахунок яких гості набрали 14 очок.

А ось у третій чверті гоподарі оформили надпотужний ривок. Розпочалось усе з 11:0 для Дніпра, який відправив суперника у нокдаун і не зупинявся до завершення чверті. Український клуб спровокував серію втрат у суперника, який зовсім знітився, реалізував декілька дальних, зокрема вдалий відрізок з 9 очками за чверть провів Дугат. А енергія Санона допомогла господарям зафіксувати психологічну перевагу, яку вони не втрачали вже до завершення гри.

Так, Цмокі спробував повернутись, зробивши ривок 8:0 на початку заключної чверті, але у відповідь отримав ще більш потужний удар від Дніпра, який повернув собі двозначну перевагу і вже її не відпускав. На певному відрізку перевага команди Журавльова сягала 21 очка, а завершився матч з рахунком 90:75 на користь Дніпра. Вольова перемога дніпрян, які поступалися 15 балів у першій половині матчу.

Потужну гру провела задня лінія господарів: у Санона 23 очка. 7 підбирань, 2 передачі, блок-шот та перехоплення (РЕ 26), у Дугата 18 очок та 9 передач (РЕ 25), а Закурдаєв завершив матч із 15 очками, 4 перехопленнями та 3 пердачами, реалізувавши 3 з 5 триочкових. Заключний матч Дніпро вдома проведе проти болгарського Левськи.

Кубок Європи. 5-й тур

Дніпро, СК Шиннік

Дніпро — Цмокі-Мінськ 90:75 (15:25, 22:21, 28:8, 22:20)

Дніпро: Дугат 18 + 9 передач, Закурдаєв 15 + 4 перехоплення + 3 передачі, Тимофеєнко 14 + 5 підбирань, Корнієнко 11 + 7 підбирань, Сизов 4 + 3 передачі — старт, Санон 23 + 7 підбирань, Чумаков 0, Шундель 0

Статистика матчу

Айнарс Багатскіс: команда виконала установку і проявила характер Айнарс Багатскіс: команда виконала установку і проявила характер
Головний тренер Київ-Баскета прокоментував перемогу у Кубку Європи ФІБА
 Як Київ-Баскет перемагав у Нідерландах: відео топ-моментів
Відео 12.12.2019
Кияни переможно стартували на другому етапі Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет вдало стартував у другому раунді Кубка Європи FIBA: турнірне становище Київ-Баскет вдало стартував у другому раунді Кубка Європи FIBA: турнірне становище
Команда Айнарса Багатскіса перемогла на виїзді чемпіона Нідерландів
Зволле – Київ-Баскет: онлайн відеотрансляція Кубка Європи ФІБА
Відео 11.12.2019
Київ-Баскет стартує на другому етапі євротурніру
Зволле – Київ-Баскет: визначено шанси команд в Кубку Європи ФІБА Зволле – Київ-Баскет: визначено шанси команд в Кубку Європи ФІБА
Київ-Баскет починає боротьбу на другому етапі Кубка Європи ФІБА
Нідерландський іспит для Київ-Баскета: анонс матчу Кубка Європи проти Зволле Нідерландський іспит для Київ-Баскета: анонс матчу Кубка Європи проти Зволле
Віце-чемпіон України стартує у другому груповому раунді
Київ-Баскет другий у групі в оновленому рейтинзі сили Кубка Європи Київ-Баскет другий у групі в оновленому рейтинзі сили Кубка Європи
Команда Айнарса Багатскіса продовжує боротьбу в євротурнірі
Чинні чемпіони із синіми пальцями Чинні чемпіони із синіми пальцями
Представляємо вам найближчих суперників Київ-Баскета у Кубку Європи ФІБА
Кубок Європи ФІБА: розклад матчів Київ-Баскета на другому етапі Кубок Європи ФІБА: розклад матчів Київ-Баскета на другому етапі
Команда Айнарса Багатскіса продовжує боротьбу на євроарені
Кубок Європи представив хайлайти захисника збірної України: топ-моменти Іссуфа Санона Кубок Європи представив хайлайти захисника збірної України: топ-моменти Іссуфа Санона
Один з лідерів українського клуба став автором серії ефектних епізодів
Як Київ-Баскет виборов перше місце в групі: відео топ-моментів
Відео 28.11.2019
Команда Айнарса Багатскіса з першого місця вийшла в другий етап Кубка Європи ФІБА
Айнарс Багатскіс: ми стали ментально міцнішими Айнарс Багатскіс: ми стали ментально міцнішими
Головний тренер Київ-Баскета прокоментував перемогу над Цмоки
Максим Пустозвонов: у Мінську ми були справжньою командою Максим Пустозвонов: у Мінську ми були справжньою командою
Капітан Київ-Баскета відчував, що Цмокі нервує
Команда Айнарса Багатскіса з першого місця вийшла в другий етап змагань
Київ-Баскет в овертаймі взяв вольовий реванш у Цмокі-Мінська і вийшов з групи з першого місця Київ-Баскет в овертаймі взяв вольовий реванш у Цмокі-Мінська і вийшов з групи з першого місця
Віце-чемпіон України виграв перший груповий раунд Кубка Європи FIBA
​Дніпро розгромно поступився Левськи в заключній грі Кубку Європи ФІБА ​Дніпро розгромно поступився Левськи в заключній грі Кубку Європи ФІБА
Команда Дениса Журавльова не знайшла жодних аргументів проти болгарського Левськи
Кубок Європи ФІБА: онлайн відеотрансляція матчів Дніпра та Київ-Баскета
Відео 27.11.2019
Українські команди грають заключні матчі першого етапу
Гравці Київ-Баскета: наша ціль - перемога Гравці Київ-Баскета: наша ціль - перемога