У битві лідерів Суперліги Парі-Матч Прометей обіграв Дніпро

Команда Карлієкса Муйжнієкса, в гостях, завдала Дніпру першої поразки у новому сезоні Суперліги Парі-Матч.

Попри втрату лідера Кулпеппера ще в першій половині гри кам’янчани не розгубилися та продемонстрували чудовий баскетбол в лігві володаря Кубку та Суперкубку України.

Бігмен дніпрян Кирило Фесенко виграв спірний м’яч і сам же через 14 секунд відправив його до кошика – 2:0 на користь господарів. Проте, вже в першій своїй атаці бігментепер вже Прометея Майєрс також був точним. Але, після цього команда Дениса Журавльова розпочала ривок 7:0, а наступні свої бали гості зуміли набрати лише на четвертій хвилині гри.

14:5 – саме такий рахунок був у матчі за три хвилини до завершення першої чверті, але гості зуміли вчасно прийти до тями і мінімізувати відрив перед перервою – 16:12.

В другому періоді комади продовжили грати в захисний баскетбол. Кожен з десятьох гравців на паркеті намагався максимально відпрацювати в захисті, що в підсумку і дало свій результат – на двох за 20 хвилин команди набрали рівно 50 балів – 27:23.

Третя чверть для обох колективів стала набагато результативнішою, адже за її підсумками команди набрали більше балів ніж за попередні два періоди.

Краще ж працювали в атаці та захисті гості: за відсутності Кулпеппера, який отримав ушкодження в другій чверті, добре себе проявили Трент та Маєрс, які повели команду за собою у важливий момент.

Дивіться: Дніпро - Прометей: відео коментарів після матчу

В четвертій десятихвилинці за три хвилини до завершення гри п’ятий фол отримав дніпрянин Макс Корнієнко, і в клатч-тайм команда Журавльова вкотилася без досвідченого центра. У вирішальний ж момент капітан Дніпра Стас Тимофеєнко не влучив два дальні кидки, які б могли дати надію господарям на порятунок. В підсумку 60:67 – перша поразка в сезоні для Дніпра, та четверта поспіль перемога для Прометея.

Герой матчу:
Кращим в складі обох команд став Майкл Маєрс, який за 29 хвилин набрав 16 очок, зібрав 9 підбирань та добре працював у захисті.

Суперліга Парі-Матч. Дніпро, СК Шиннік

Дніпро – Прометей – 60:67 (16:12, 11:11,24:27, 9:17 )

Дніпро: Дугат 10 + 5 передач, Закурдаєв 7 + 6 підбирань, Глєбов 3 + 6підбирань, Тимофеєнко 9, Фесенко 11 + 11 підбирань – старт; Чумаков 8,  Шундель 2, Санон ,6 Корнієнко 4 + 11 підбирань, Коломойський.

Прометей: Кулпеппер 0, Маєрс 16 + 9 підбирань, Сидоров 2, Лукашов 7, Міллер 5, Трент 19, Конате 2, Мальчевський 5, Антипов 11.

Статистика матчу

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Суперліга 19.03.2024
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Суперліга 18.03.2024
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Досвідчений захисник Старого Луцька став кращим гравцем місяця
Київ-Баскет здолав Запоріжжя і вийшов на третє місце Суперліги Favbet: коментарі після гри
Тренери та гравці команд про матч Київ-Баскет – Запоріжжя
Ярослав Карпюк повторив історичний рекорд Суперліги
Бігмен Політехніки-Галичини зібрав 22 підбирання в матчі проти БІПИ
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату