У Львові пройшов міжнародний турнір серед юнаків

У Львові завершився міжнародний турнір з баскетболу Кубок «Віта-Агро» серед юнаків 2006-2007 років народження. Усі матчі турніру відбулися у реконструйованому спортзалі центру творчості дітей та юнацтва, що на Погулянці.

За найвищі місця на п’єдесталі пошани змагалися чотири команди з України та дві з польського Перемишля.

Перемогти у престижному юнацькому турніру вдалося київським «Ведмедям», друге місце виборола команда з Перемишля Niedźwiadki Hensfort, а бронзові нагороди дісталися господарям змагань БК «Віта-Агро».

Найперспективніший гравець – Довбуш Тарас

На Львівщині відбудеться дитячий баскетбольний табір На Львівщині відбудеться дитячий баскетбольний табір
Юні баскетболісти працюватимуть над підвищенням рівня майстерності у місті Любинь Великий
Едуард Скрипець: ідея відродження баскетболу у Львові змусила відмовити Черкаським Мавпам Едуард Скрипець: ідея відродження баскетболу у Львові змусила відмовити Черкаським Мавпам
Досвідчений український фахівець працює над розвитком юнацького баскетболу у Львові та області
Збірні України готуються до Ліги націй U-23 Збірні України готуються до Ліги націй U-23
У Львові відбудеться етап Ліги націй з баскетболу 3х3
ФБУ запрошує на Лігу Нації до Львова ФБУ запрошує на Лігу Нації до Львова
Львів наприкінці липня прийме відразу три знакові турніри 3х3
Юних баскетболістів Львова запрошують на безкоштовні тренування Юних баскетболістів Львова запрошують на безкоштовні тренування
Кваліфіковані наставники щодня тренуватимуть гравців 2007, 2008 та 2009 р.н.
Українські баскетболісти вибороли бронзу на Friendship games Українські баскетболісти вибороли бронзу на Friendship games
Чоловіча команда зі Львова взяла участь у змаганнях в Ізраїлі
Українські баскетболістки перемогли на турнірі в Ізраїлі Українські баскетболістки перемогли на турнірі в Ізраїлі
Баскетболістки зі Львова виступили на Friendship games
Юні львів’яни фінішували третіми на турнірі в Польщі Юні львів’яни фінішували третіми на турнірі в Польщі
Гравці 2006 р.н. та молодші виступили на міжнародних змаганнях у Перемишлі
У Львові відбувся семінар з початкових занять баскетболом У Львові відбувся семінар з початкових занять баскетболом
У роботі семінару брали участь дитячі тренери, вчителі фізкультури, студенти профільних кафедр
У Львові завершилися змагання Шкільної баскетбольної ліги У Львові завершилися змагання Шкільної баскетбольної ліги
У змаганнях брали участь команди юнаків 2004 р.н. та молодших
У Львові відбудеться фінальний етап Суперліги 3х3 У Львові відбудеться фінальний етап Суперліги 3х3
Добігає кінця перший сезон професіональної Суперліги з баскетболу 3х3
У Львові пройшов міжнародний турнір серед юнаків У Львові пройшов міжнародний турнір серед юнаків
У змаганнях брали участь команди юнаків 2006-2007 років народження
СБЛУ Таскомбанк: визначилися переможці дивізіону Захід СБЛУ Таскомбанк: визначилися переможці дивізіону Захід
Відомі учасники фіналу сезону СБЛУ Таскомбанк від дивізіону Захід
СБЛУ Таскомбанк: у дивізіоні Захід відбудуться фінальні матчі СБЛУ Таскомбанк: у дивізіоні Захід відбудуться фінальні матчі
У вирішальних поєдинках зустрінуться команди чотирьох областей
У Львові завершились міжнародні дитячі змагання з баскетболу: фото У Львові завершились міжнародні дитячі змагання з баскетболу: фото
Чотири команди з міст України та Польщі змагались за звання кращої
У Львові відбудеться міжнародний фестиваль баскетболу У Львові відбудеться міжнародний фестиваль баскетболу
Участь у змаганнях візьмуть команди юнаків та дівчат 2008-2009 р.н.
Юнаки Львова зіграли на турнірі в Польщі Юнаки Львова зіграли на турнірі в Польщі
Українці виступили в категорії до 12 років
Львівські юнаки зіграють на турнірі в Польщі Львівські юнаки зіграють на турнірі в Польщі