5 жовтня відділом освіти, молоді та спорту Оратівської селищноі ради Вінницької області спільно з директором ДЮСШ Іваном Прилуцьким організовано та проведено змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат 2006 р.н в рамках проведення Гімназіади серед учнів та учениць закладів загальної середньої освіти громади.
В змаганнях приймали участь спортивні команди з 8 закладів загальної середньої освіти громади: Фронтівський ліцей, Оратівський ліцей, Новоживотівський ліцей, Балабанівський ліцей, Чагівський ліцей, Скоморошківський ліцей, Осичнянська гімназія, Лопатинська гімназія.
Результати:
Юнаки:
1-е місце - Оратівський ліцей,
2-е місце - Новоживотівський ліцей,
3-е місце - Чагівський ліцей.
Дівчата:
1-е місце - Оратівський ліцей,
2-е місце - Фронтівський ліцей
3-е місце - Новоживотівський ліцей.
Переможці змагань прийматимуть участь в зональних обласних змаганнях Гімназіади.