Українці в Іспанії: потужний дабл-дабл Геруна, наші залишилась без перемог

9 та 10 травня в Іспанії було зіграно 31 тур регулярного чемпіонату Ліги АСВ.  Бігмен збірної України Володимир Герун зробив дабл-дабл в домашньому матчі, який його Бреоган програв Тенеріфе - 94:95. Українець вийшов у старті, отримав 26 хвилин ігрового часу, набрав 14 очок (5/7 двоочкових, 4/7 штрафних), зробив 14 підбирань (5 у нападі), 1 перехоплення та 1 блок-шот, заробивши на собі 8 фолів (РЕ 26).

Читайте: Українці за кордоном: потужний матч Агафонова, завершення сезону для Корнієнка

Фуенлабрада капітана збірної України В’ячеслава Кравцова на виїзді в овертаймі поступилась Унікасі - 89:94. Наш центровий, відігравши 11 хвилин, відзначився 7 очками (3/4 двоочкових, 1/4 штрафних) та 5 підбираннями (2 у нападі), встигнувши отримати 5 фолів та зробити 2 втрати (РЕ 3).

Гіпускоа форварда української збірної В’ячеслава Боброва вдома програла Басконії - 77:87. Бобров, вийшовши у старті, відпрацював на майданчику 25 хвилин, набрав 8 очок (3/4 двоочкових, 2/4 штрафних), зібрав 3 підбирання та зробив 1 перехоплення при 2 втратаї та 1 фолі (РЕ 11).

Артем Пустовий у матчі Барселони проти Валенсії (72:78) не грав.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна