Українці за кордоном: переможний тиждень для наших в Іспанії, стабільна гра Липового

Бігмен національної збірної України Володимир Герун допоміг Бреогану виграти домашній матч 28 туру чемпіонату Іспанії проти Унікахи - 83:75. Наш легіонер, вийшовши у старті, відіграв 26 хвилин, набрав 13 очок (6/9 двоочкових, 1/2 штрафних), зробив 8 підбирань (6 у нападі), 2 перехоплення та 1 блок-шот при 1 втраті та 2 фолах (РЕ +20).

Виграв свій матч і капітан національної збірної України В’ячеслав Кравцов, який допоміг Фуенлабраді на виїзді в овертаймі здолати Обрадойро - 104:101. Увійшовши до гри з лави, Кравцов отримав 25 хвилин ігрового часу, записав до активу 7 очок (2/6 двоочкових, 3/5 штрафних), 8 підбирань (4 у нападі) та 2 передачі при 2 фолах (РЕ +9).

Виграв свій матч і В’ячеслав Бобров, чий клуб Гіпускоа вдома здолав Ховентуд - 89:86. Українець вийшов у старті, відіграв 24 хвилини, набрав 4 очка (2/2 двоочкових), зібрав 4 підбирання у захисті та зробив 1 перехоплення при 4 фолах (РЕ +5).

Барселона Артема Пустового поточний тур пропускала, а Естудіантес Андрія Грицака на виїзді поступився Бургосу (82:102) - українець участі в цій грі не брав.

Барса продовжує очолювати турнірну таблицю з 22 перемогами у 26 матчах, Фуенлабрада посідає 14 місце (10 перемог, 17 поразок), Бреоган йде 16-м з 9 перемогами у 26 поєдинках, а Гіпускоа замикає турнірну таблицю з 7 перемогами та 20 поразками.

Читайте: Як і чому у Леня налагодилися справи в НБА

Олександр Липовий, який захищає кольори грецького Промітеаса, допоміг своїй команді виграти матч національної першості проти Паніоніоса - 104:67. Вийшовши у старті, українець відпрацював на майданчику 23 хвилини, набрав 12 очок (3/3 двоочкових, 2/5 триочкових), зробив 3 передачі та 1 підбирання при 2 фолах (РЕ +11). Команда українця після цього матчу піднялась на 4 місце з 16 перемогами у 25 матчах.

Єнісей Дениса Лукашова у виїзному матчі Ліги ВТБ поступився Астані (85:93). Розігруючий збірної України, вийшовши з лави, відіграв 6 з половиною хвилин, зробив 2 підбирання та записав до пасиву 1 фол (РЕ +2). Команда Лукашова посідає 9 місце в таблиці з 9 перемогами у 24 матчах.

Андрій Агафонов допоміг клубу ЗТЄ виграти домашній матч угорської національної першості проти комади ДЕАК - 101:86. Наш легіонер з’явився у старті, відіграв 28 хвилин, набрав 16 очок (6/8 двоочкових, 0/1 триочкових, 4/4 штрафних) та зробив 5 підбирань (2 у нападі) при 4 фолах та 3 втратах (РЕ +15). В турнірі за 6-10 місця команда Агафонова йде останньою з балансом 13 перемог та 16 поразок.

Іссуф Санон після виступу у складі збірної України жодного матчу за Олімпію не провів, «румунські легіонери» Максим Корнієнко та Владислав Коренюк минулго тижня не грали і готуються до старту плей-оф, Сергій Гладир не брав участь у матчі французської першості, в якому його Монако переміг Шалон (93:87), а Богдан Близнюк за Бней Герцлія зіграє сьогодні, 22 квітня.

Захисника збірної України прооперували Захисника збірної України прооперували
За 10 днів баскетболіст почне реабілітаційний період
Наступні матчі національної збірної України у відборі на Євробаскет може бути перенесено Наступні матчі національної збірної України у відборі на Євробаскет може бути перенесено
Цього року команда Айнарса Багатскіса, можливо, офіційних поєдинків вже не гратиме
Олександр Мішула: від роботи з Багатскісом залишились тільки позитивні емоції Олександр Мішула: від роботи з Багатскісом залишились тільки позитивні емоції
Захисник національної команди розповів, чому не зміг допомогти збірній в лютому
Андрій Лебедєв: збірній України вкрай необхідні міжнародні матчі Андрій Лебедєв: збірній України вкрай необхідні міжнародні матчі
Менеджер національних збірних України розповів про ситуацію з тренувальними зборами та перенос чемпіонату Європи
Кандидатуру Месі розлядали щодо можливої натуралізації для збірної України – менеджер Кандидатуру Месі розлядали щодо можливої натуралізації для збірної України – менеджер
Андрій Лебедєв розповів про стан справ щодо натуралізації іноземних гравців для національних збірних
Сезон для Мішули в чемпіонаті Туреччини закінчився Сезон для Мішули в чемпіонаті Туреччини закінчився
Федерація баскетболу Туреччини вирішила завершити чемпіонат
ФІБА назвала терміни чемпіонату світу 2023 року ФІБА назвала терміни чемпіонату світу 2023 року