Українці за кордоном: вдалі матчі Пустового, Кравцова і Яковлєва, поразки Гладиря і Фесенка

Центровий збірної України Артем Пустовий допоміг іспанському Обрадойро виграти домашній матч 32-го туру регулярного чемпіонату Іспанії з Бетісом – 89:70. Вийшовши у старті, наш бігмен відіграв 26 хвилин, набрав 13 очок (5/6 двоочкових, 3/4 штрафних), зібрав 6 підбирань та зробив 3 блок-шоти при 2 фолах та 2 втратах (РЕ – 21). Обрадойро втратив шанси на потрапляння у плей-оф і за два тури до закінчення “регулярки” посідає 12 місце у турнірній таблиці з 14 перемогами у 32 матчах.

Ешкішехір капітана збірної України В’ячеслава Кравцова завершив “регулярку” чемпіонату Туреччини домашньою перемогою над клубом Сакар’я. Команда центрового перемогла в овертаймі з рахунком 102:96, а українець, вийшовши у старті, відіграв 26 хвилин, набрав 11 очок (5/8 двоочкових, 1/2 штрафних), зібрав 8 підбирань (2 у нападі) і зробив 2 передачі при 3 фолах (РЕ – 14). Ешкішехір посів 7 місце за підсумками регулярного чемпіонату і у першому раунді плей-оф зіграє проти Анадолу Ефеса.

Монако українського снайпера Сергія Гладиря зазнав виїзної поразки у матчі передостаннього 34-го туру регулярного чемпіонату Франції, поступившись АСВЕЛу 80:108. Лідер збірної України, вийшовши з лави, отримав 17 хвилин ігрового часу, набрав 2 очка (0/2 двоочкових, 0/2 триочкових, 2/2 штрафних), віддав 3 передачі та зробив 1 передачу при 2 фолах (РЕ – 1). Монако продовжує утримувати лідирючу позицію, маючи 24 перемоги у 33 матчах “регулярки”.

Італійський Авеліно українського центрового Кирила Фесенка зазнав поразки у першому матчі плей-оф, поступившись вдома Трентіно з рахунком 77:79. Наш бігмен, вийшовши у старті, отримав 24 хвилин ігрового часу, за які встиг відзначитись 5 очками (1/5 двоочкових, 3/4 штрафних), 4 підбираннями (2 у нападі), 1 блок-шотом та 1 передачею (РЕ – 8).

Свінгмен збірної України Олександр Липовий зазнав поразки в останньому матчі регулярного чемпіонату Греції – його Промітеас на виїзді поступився Олімпіакосу (69:104). Наш легіонер, вийшовши з лави, отримав 10 хвилин ігрового часу, набрав 3 очки (0/3 двоочкових, 1/1 триочкових), зробив 4 передачі, 3 підбирання та 1 перехоплення при 1 втраті та 2 фола (РЕ – 5). Промітеас завершив “регулярку” на третьому місці, вигравши 17 матчів і поступившись у 9. У першому раунді плей-оф команда українця гратиме проти Кіміса.

Український форвард Денис Яковлєв допоміг латвійському Вентспілсу зрівняти рахунок у другому матчі чвертьфінальної серії плей-оф з Огре (105:93). Наш баскетболіст, вийшовши з лави, відіграв 27 хвилин, набрав 16 очок (3/4 двоочкових, 2/4 триочкових, 4/5 штрафних), зібрав 6 підбирань (3 у нападі), 2 передачі та 1 перехоплення при 1 втраті та 3 фолах (РЕ – 22). Рахунок у серії – 1:1.

Чоловіча збірна України — на 36 місці в оновленому світовому рейтингу ФІБА Чоловіча збірна України — на 36 місці в оновленому світовому рейтингу ФІБА
Національна збірна України втратила одну позицію після матчів в лютому
Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі
Головний тренер збірної України підбив підсумки першого вікна кваліфікації Євробаскету-2025
Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025 Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025
Розігруючий збірної України — в топі за одним з ключових статистичних показників
Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні
Головний тренер та гравець збірної України — про матч проти Португалії
Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025 Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Перше відбіркове вікно збірна Україна завершила без перемог
Перший матч за 24 роки: історія протистоянь України та Португалії Перший матч за 24 роки: історія протистоянь України та Португалії
Національні команди зіграють у відборі на Євробаске-2025
В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями
Відбулись зміни в двох історичних рейтингах кращих гравців національної збірної України
Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ
Національна команда підтримала українських героїв та запросила на гру проти Португалії
Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія! Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія!
Чоловіча національна команда зіграє у відборі на Євробаскет-2025 в Ризі
Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025 Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча збірна України знаходиться на останньому місці після стартового туру в своїй групі
Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть
Головний тренер та капітан збірної України — про матч проти Словенії
Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025 Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча національна збірна з поразки розпочала кваліфікацію на чемпіонат Європи
Словенія — Україна: відеотрансляція матчу кваліфікації Євробаскета-2025