Володимир Холопов: Вихід збірної України на чемпіонат світу U-23 — це в певній мірі вже успіх для нашої команди

Чоловіча збірна України 3x3 за підсумком успішних виступів в Лізі націй, здобула для себе місце серед найсильніших команд світу. Наша команда зіграє на чемпіонаті світу U-23, який з 11 по 15 вересня в Улан-Баторі, Монголія. Очікуваннями від виступу на світовій першості поділився головний тренер української збірної Володимир Холопов.

Наскільки неочікуваною, приємною новиною для вас стало потрапляння команди на чемпіонат світу?

- Потрапляння на чемпіонат світу — це вже успіх для нашої команди. По-перше, ми зробили крок вперед в Лізі націй в порівнянні з минулим роком. В цьому році змагання носили характер кваліфікації на світову першість. Враховуючи те, що зараз у нас в команді лише один гравець 2001 року народження, можна сказати, що в наступному році нам вдасться зберегти цю збірну і хлопці продовжать грати разом в Лізі націй, що дуже важливо.

Чоловіча та жіноча збірні України 3х3 зіграють на чемпіонаті світу U-23

У хлопців було велике бажання потрапити на чемпіонат світу. Але поки що, з того що я бачу, ситуація складається так, що у нас є три гравці, які грають за кордоном та мають контракти. Може статися так, що ми не зможемо розраховувати на всіх гравців, які досягали цього результату. В такому випадку, ми підключатимемо інших баскетболістів, які були в тому числі в обоймі збірної U-21.

Тож на даний момент ми розглядаємо три варіанти: перший — коли нам вдасться зібрати всіх, хто грав влітку, другий — нам вдасться зібрати частково всіх, і третій — це коли гравців, які виступають за кордоном, долучити на чемпіонат світу ми не зможемо. В понеділок стало відомо, що ми потрапили на чемпіонат світу, у вівторок ми повідомили в клуби, де грають наші баскетболісти з проханням дати відповідь до кінця тижня про те, чи відпустять клуби цих гравців. І за результатами цих відповідей, ми зрозуміємо, як побудувати план підготовки. Часу дуже-дуже мало і заміна одного-двох гравців, це вже абсолютно новий склад команди, з якою треба буде награвати все наново.

Наскільки відчутно високим є рівень майбутнього турніру?

- Це дуже-дуже серйозний рівень, тут реально найкращі команди світу. Наприклад, збірна Німеччини U-23, це фактично їхня національна збірна, якій ми програли у відборі на чемпіонат Європи. Це хлопці, які гратимуть зі збірну Німеччину U-23. Це буде один з фаворитів турніру, але треба розуміти, що на чемпіонатах Європи та світу не буває слабких суперників. Сито відбору дуже жорстке, саме тому я кажу, що потрапляння на чемпіонат світу вже в певній мірі успіх для нас. Звичайно, ми ставитимемо завдання перед командою боротися за перемогу в кожному матчі, але турнір, на якому зіграють 20 кращих команд світу — це дуже високий рівень.

Ліга націй 3х3: збірні України U-23 стали другими в своїй конференції

Які враження від олімпійського баскетбольного турніру 3х3, які цікаві моменти ви для себе відзначили на цьому турнірі?

- Моє розуміння баскетболу 3х3 не змінилося — це непрогнозований вид спорту, де зазвичай грають приблизно рівні за класом команди і на підсумковий результат мають вплив додаткові фактори. Наприклад, латвійська збірна чудово розпочала виступ на олімпійському турнірі, всіх перемогла, а потім програла и стала лише четвертою. Тут завжди все дуже дуже рівно та близько. Значення має кожна дрібниця, кожен вітерець, кожна втрата, кожне рішення — це ціна перемоги.

Збірні України U-23 на чемпіонаті світу 3х3: розклад матчів та відеотрансляція 13 вересня
Відео 12.09.2024
Українці зіграють завершальні зустрічі групового етапу в Монголії
Чемпіонат світу 3х3: жіноча збірна України U-23 – друга в групі після першого ігрового дня Чемпіонат світу 3х3: жіноча збірна України U-23 – друга в групі після першого ігрового дня
Поточне турнірне становище чоловічої та жіночої молодіжних команд
Чоловіча збірна України U-23 програла Іспанії на старті чемпіонату світу 3х3 Чоловіча збірна України U-23 програла Іспанії на старті чемпіонату світу 3х3
Українці розпочали виступ на світовій першості в Улан-Баторі
Жіноча збірна України U-23 виграла в Австрії у стартовому матчі ЧС-2024 3х3 Жіноча збірна України U-23 виграла в Австрії у стартовому матчі ЧС-2024 3х3
Українки з перемоги розпочали виступ в Улан-Баторі
Збірні України U-23 на чемпіонаті світу 3х3: розклад матчів та відеотрансляція
Відео 10.09.2024
Жіноча і чоловіча команди проведуть ігри першого дня ЧС-2024 3х3
Визначились склади збірних України U-23 на чемпіонат світу 3x3 Визначились склади збірних України U-23 на чемпіонат світу 3x3
Чоловіча і жіноча команди зіграють у вересні в монгольському Улан-Баторі
Переможне влучання Сушкіна — в топ-10 моментів чемпіонату світу 3х3 Переможне влучання Сушкіна — в топ-10 моментів чемпіонату світу 3х3
Гравець збірної України посів третє місце в хіт-параді
Фінальний етап Кубку України 3х3: символічні збірні Фінальний етап Кубку України 3х3: символічні збірні
На столичній Контрактовій площі відбулись останні в літньому сезоні змагання з баскетболу 3х3
Відео вирішального матчу фінального етапу Кубку України 3х3 Відео вирішального матчу фінального етапу Кубку України 3х3
Доля переможця фінального етапу вирішилась лише в овертаймі
Ярослав Ковальов: Хлопці реально заслуговували на медалі чемпіонату світу Ярослав Ковальов: Хлопці реально заслуговували на медалі чемпіонату світу
Тренер чоловічої збірної U-18 з баскетболу 3х3 Ярослав Ковальов прокоментував виступ своїх підопічних на світовій першості.
Владислав Лукінський: Обіцяв влучити дальній кидок — і я це зробив Владислав Лукінський: Обіцяв влучити дальній кидок — і я це зробив
MVP Кубку України з баскетболу 3х3 розповів за фінальний тур та літні змагання
На столичній Контрактовій площі пройшов фінальний етап Кубку України з баскетболу 3х3: велика фотогалерея На столичній Контрактовій площі пройшов фінальний етап Кубку України з баскетболу 3х3: велика фотогалерея
Визначено чемпіонів серед дорослих та переможці чемпіонату України в вікових категоріях U-18 та U-16
Ольга Алексейчик: Дуже пишаюсь дівчатками збірної U-18, вони моя друга сім'я Ольга Алексейчик: Дуже пишаюсь дівчатками збірної U-18, вони моя друга сім'я
Головний тренер жіночої збірної U-18 з баскетболу 3х3 – про підсумок чемпіонату світу
Чемпіонат світу 3х3 U-18: статистичні показники українських збірників Чемпіонат світу 3х3 U-18: статистичні показники українських збірників
Обидві українські збірні увійшли у топ-5 і показали кращі результати в історії.
ФБУ провела перший офіційний турнір 3х3 на візках ФБУ провела перший офіційний турнір 3х3 на візках
На кортах Контрактової площі Києва відбувся великий баскетбольний івент
Picture Together став володарем Кубку України 3х3 Picture Together став володарем Кубку України 3х3
Столична команда виграла фінал головного турніру сезону в овертаймі
Одеса мама виграла чемпіонат України 3х3 U-18, а IgotchU переміг у категорії U-16 Одеса мама виграла чемпіонат України 3х3 U-18, а IgotchU переміг у категорії U-16
У Києві визначилися чемпіони та призери України з баскетболу серед молодших команд
Кубок України 3х3 і ЧУ U-16 та U-18: фотогалерея групових етапів Кубок України 3х3 і ЧУ U-16 та U-18: фотогалерея групових етапів
Яскраві фотографії фінальних турів Кубку України з баскетболу 3х3 і чемпіонатів U-16 та U-18