Всі категорії новин
Збірній Аргентини присудили технічну поразку за неправильну форму

Збірній Аргентини присудили технічну поразку за неправильну форму

Жіноча збірна Аргентини з баскетболу не змогла пробитися в наступний раунд турніру Панамериканських ігор. У ключовому матчі з Колумбією аргентинській збірній було зараховано технічну поразку за неправильну форму, про це повідомляє ESPN. 

Аргентинки повинні були вийти в білих майках, як гостьова команда. Але вони наділи блакитну форму, такі ж майки були у Колумбії. Судді надали збірній Аргентини 15 хвилин, щоб виправити помилку, але знайти відповідну форму так і не вдалося. В результаті Колумбії зарахували технічну перемогу з рахунком 20:0.

ЧитайтеКиїв-Баскет - Капфенберг: квитки на Лігу чемпіонів вже у продажу

Після цього інциденту збірну Аргентини покинула лідер команди Ернан Амайя і директор з розвитку Карина Родрігес. Амайя назвала подію «найсумнішим моментом в кар'єрі».
Тепер збірна Аргентини зіграє в матчі за п'яте місце.

Новини по темі
Михайлюк організував міні-кемп у Черкасах Михайлюк організував міні-кемп у Черкасах
Святослав Михайлюк ефектно завершив свої черкаські канікули
Український форвард перебрався з NCAA у третій дивізіон Іспанії Український форвард перебрався з NCAA у третій дивізіон Іспанії
24-річний український форвард Євген Сахнюк підписав контракт з іспанським клубом "Зорноцца"
Виконком ФІБА Європа обрав українців Драбіковського та Ліщука до постійних комісій Виконком ФІБА Європа обрав українців Драбіковського та Ліщука до постійних комісій
Володимир Драбіковський ввійшов до Технічної, а Сергій Ліщук – Юнацької комісії ФІБА Європа