Жіноча Суперліга: два різних столичних протистояння

12 січня у Жіночій Суперлізі було зіграно два матчі. Обидва відбулися у столиці. В одному з них гості не мали шансу на виграш, в іншому усе було навпаки.

Київ-Баскет не дав Вінницьким Блискавкам жодного разу вийти вперед у грі. Першу чверть Київ-Баскет провів надрезультативно 31:11. Але у другій десятихвилинці дещо розслабився 21:24. Володимир Холопов знайшов потрібні мотиваційні слова у перерві, адже третій період знову переконливо виграв Київ-Баскет.

Найрезультативнішою на паркеті стала киянка Олександра Колесніченко – 22 очка, в активі її колеги Вероніки Любінець – дабл-дабл (17оч+13пб).

Чи не протилежну картину можна було спостерігати у суперництві Динамо і Рівне-ОШВСМ.

Підопічні Валерія Жартуна доволі потужно розпочали і виграли першу чверть 14:9, але у другій десятихвилинці «синьо-білі» виправилися і на перерву команди пішли вже за чотири очкової переваги Динамо 27:23. Обидві команди приділяли увагу насамперед захисту власного кошика і закидали небагато. Рівне поперерві продовжувало діяти зосереджено і чинити опір динамівкам. Це принесло свої плоди. Ще за сім хвилин до кінця попереду були гості 45:39. Але потім далася взнаки краща функціональна готовність – у підсумку 60:52 на користь лідера чемпіонату.

Найрезультативнішою у цьому протистоянні стала капітан гостей Людмила Спірідонова 18 очок + 13 підбирань. Вона і Тетяна Гаврильчик (10оч+15пб) оформили дабл-дабл у Рівного, у господарок у цьому компоненті відзначилася Адреола Кійс (14оч+11пб).

Жіноча Суперліга

12 січня

м. Київ

Київ-Баскет – Вінницькі Блискавки 98:67 (31:11, 21:24, 28:10, 18:22)
Статистика матчу

Динамо-НПУ – Рівне-ОШВСМ 60:52 (9:14, 18:9, 11:5, 22:14)

Володимир Рижов різко розкритикував позицію Медведенка та згадав його вчинок у збірній Володимир Рижов різко розкритикував позицію Медведенка та згадав його вчинок у збірній
Рижов прокоментував виграш Кубку України та останній виконком ФБУ
Жіноча Суперліга: день гостей Жіноча Суперліга: день гостей
в усіх матчах ігрового дня господарі поступилися
Жіноча Суперліга: анонс матчів 17 березня Жіноча Суперліга: анонс матчів 17 березня
Чи припинить Козачка дев'ятиматчеву безвиграшну серію?
Жіноча Суперліга: вдома виграв тільки Рівне-ОШВСМ Жіноча Суперліга: вдома виграв тільки Рівне-ОШВСМ
Три гравця Франківська оформили дабл-дабл у ВІнниці
Жіноча Суперліга: названо збірну тижня та MVP Жіноча Суперліга: названо збірну тижня та MVP
Визначено лауреатів ігрового тижня в жіночій Суперлізі
Жіноча Суперліга: Динамо перемогло Київ-Баскет у столичному дербі Жіноча Суперліга: Динамо перемогло Київ-Баскет у столичному дербі
Синьо-білі вперше у регулярному чемпіонаті обіграли Київ-Баскет
Жіноча Суперліга: онлайн відеотрансляція 9 березня
Відео 09.03.2019
Команди жіночої Суперліги грають 9 березня матч регулярного чемпіонату.
Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 9-10 березня Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 9-10 березня
Столичне дербі відповість на багато запитань
Жіноча Суперліга: онлайн відеотрансляція 8 березня
Відео 08.03.2019
Команди жіночої Суперліги грають 8 березня матч регулярного чемпіонату.
З 8 березня! З 8 березня!
Федерація баскетболу України вітає всіх вболівальниць, гравчинь команд, працівниць баскетбольних клубів та ФБУ з 8-м березня!
Рівне-ОШВСМ обіграв Козачку у жіночій Суперлізі Рівне-ОШВСМ обіграв Козачку у жіночій Суперлізі
Підопічні Валерія Жартуна втретє перемогли запоріжанок
Жіноча Суперліга: онлайн відеотрансляція 7 березня
Відео 07.03.2019
У жіночій Суперлізі відбудеться матч регулярного чемпіонату
Жіноча Суперліга: анонс матчу Рівне-ОШВСМ – Козачка Жіноча Суперліга: анонс матчу Рівне-ОШВСМ – Козачка
Козачка спробує зупинити 9-матчеву безвиграшну серію
Жіноча Суперліга: визначено MVP та збірну тижня Жіноча Суперліга: визначено MVP та збірну тижня
У жіночій Суперлізі 1-3 березня відбулися матчі регулярного чемпіонату
Динамо-НПУ у Kyiv International School: майстер-клас англійською Динамо-НПУ у Kyiv International School: майстер-клас англійською