26 очок та 8 передач: хайлайти Аліни Ягупової в матчі 1/2 фіналу Євроліги

Капітан національної збірної України Аліна Ягупова взяла участь у матчі 1/2 фіналу Євроліги, в якому її турецький Фенербахче зазнав поразки в домашньому Фіналі чотирьох проти російського УГМК — 84:88.

Ягупова в цей вечір була однією з найкращих на майданчику: вийшовши в старті, українка за 27 хвилин набрала 26 очок, реалізувавши 6 з 13 триочкових, зробила 8 передач, 4 підбирання та 2 перехоплення, а її рейтинг ефективності становив 23 бали.

Читайте: Аліну Ягупову вдруге поспіль визнано MVP Євроліги

У грі за третє місце Фенербахче українки зіграє проти угорського Шопрона, який у своєму матчі 1/2 фіналу програв іспанській Авеніді (61:72). Втішний фінал відбудеться у неділю, 18 квітня, о 15:00 за Києвом.

До вашої уваги відеогляд дій Ягупової в матчі проти УГМК:

Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії
Українка стала найрезультативнішою в чвертьфінальному матчі.
Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна