Всі категорії новин
Чемпіонат ВЮБЛ: анонс сезону 2020/2021 серед дівчат 2006 та 2008 р.н.

Чемпіонат ВЮБЛ: анонс сезону 2020/2021 серед дівчат 2006 та 2008 р.н.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні, в новому сезоні чемпіонату ВЮБЛ буде виступати менше команд у всіх вікових групах, аніж зазвичай. Через це, змагання серед дівчат пройдуть без розподілення на дивізіони, а лише на групи А та Б за територіальним принципом.

Читайте: Збірна України вилетіла до Любляни

Справа в тім, що для формування лише одного дивізіону необхідно 14 команд, не кажучи вже про два. Заявку ж на участь у сезоні подали максимум 14 колективів і лише в одній віковій групі – дівчат 2007 року народження. Тож, було прийняте відповідне рішення відмовитися від дивізіонів.

Чемпіонат серед дівчат 2006-го року народження пройде у два етапи:

На першому етапі команди поділяються на 2 групи за ТЕРИТОРІАЛЬНИМ принципом та грають між собою за туровою системою в 1 коло. 

На другому - Фінальна частина (Фінал Восьми).  Чотири команди, що посіли 1 – 4 місця в групі А та в групі Б зіграють в Фіналі Восьми за системою плей-офф.

Група А

1. КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ

2. ВЕНЕТО-Черкаси

3. СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВА-МОБІ)

4. МСДЮСШОР (Вінниця) 

5. ДЮСШ №1-ЕДЕЛЬВЕЙС (Хмельницький)

6. КОБРИ (Мамаївці, Чернівецька обл.)

7. Рівненщина–ОСДЮСШОР

Розклад матчів першого туру групи А:

м. Черкаси 23-25.11.2020

23 листопада

ВЕНЕТО – Черкаси-2006 (Черкаси) - СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВА-МОБІ) (Київ)

24 листопада

КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) - СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВАМОБІ) (Київ)

25 листопада

КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) - ВЕНЕТО – Черкаси-2006 (Черкаси)  

м.Рівне 03-05.12.20

3 грудня

МСДЮСШОР (Вінниця) - Рівненщина–ОСДЮСШОР

ДЮСШ №1-ЕДЕЛЬВЕЙС (Хмельницький) - БК КОБРИ (Мамаївці, Чернівецька обл.)

4 грудня

БК КОБРИ (Мамаївці, Чернівецька обл.) - МСДЮСШОР (Вінниця)

Рівненщина–ОСДЮСШОР (Рівне) - ДЮСШ №1-ЕДЕЛЬВЕЙС (Хмельницький)       

5 грудня

МСДЮСШОР (Вінниця) - ДЮСШ №1-ЕДЕЛЬВЕЙС (Хмельницький)

КОБРИ (Мамаївці, Чернівецька обл.) - Рівненщина–ОСДЮСШОР  


Група Б

1. СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д. (Одеса)

2. СДЮСШОР №4 (Миколаїв)  

3. ХАІ – Збірна Харківської області (Харків)

4. СДЮСШОР№2-06(Полтава)

5. Дніпро – СДЮСШОР №5 – ДФКС (Дніпро)

6. ДЮСШ (Бердянськ)

7. ДЮСШ (Мелітополь)

Розклад матчів першого туру групи Б:

м. Миколаїв  24 - 26.11.2020

24 листопада

СДЮСШОР м..Літвака Б.Д. (Одеса) - СДЮСШОР№2-06 (Полтава)

СДЮСШОР №4 (Миколаїв) - ХАІ – Збірна Харківської області (Харків)

25 листопада

ХАІ – Збірна Харківської області (Харків) - СДЮСШОР м.Літвака Б.Д. (Одеса)

СДЮСШОР№2-06 (Полтава) - СДЮСШОР №4 (Миколаїв)

26 листопада

СДЮСШОР м..Літвака Б.Д. (Одеса) - СДЮСШОР №4 (Миколаїв)   

ХАІ – Збірна Харківської області (Харків) - СДЮСШОР№2-06

м. Бердянск 24 - 26.11.2020

24 листопада

Дніпро – СДЮСШОР №5 – ДФКС (Дніпро)-ДЮСШ (Бердянськ)

25 листопада

Дніпро – СДЮСШОР №5 – ДФКС (Дніпро)- ДЮСШ (Мелітополь)

26 листопада

ДЮСШ (Бердянськ) - ДЮСШ (Мелітополь)                                      


Чемпіонат серед дівчат 2008-го року народження:

Перший етап

Команди поділяються на 2 групи за ТЕРИТОРІАЛЬНИМ принципом та грають між собою за туровою системою в 1 коло. 

Другий етап 

Фінальна частина (Фінал Восьми).  Чотири команди, що посіли 1 – 4 місця в групі А та в групі Б зіграють в Фіналі Восьми за системою плей-офф.

Група А

1. ВЕНЕТО-Черкаси

2. СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВА-МОБІ)

3. МСДЮСШОР (Вінниця)

4. КІВС (Львів)

5. ДЮСШ-Нововолинськ

6. РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР

Розклад матчів першого туру групи А:

м.Київ 28-30.11.20

28 листопада

СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВА-МОБІ) (Київ) -  МСДЮСШОР (Вінниця) 

29 листопада

ВЕНЕТО-Черкаси (Черкаси) - МСДЮСШОР (Вінниця)              

30 листопада

ВЕНЕТО-Черкаси (Черкаси)- СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВА-МОБІ) (Київ)     

м.Нововолинськ 03-05.12.20

03 грудня

ДЮСШ-Нововолинськ – РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР (Рівне)     

04 грудня

КІВС (Львів) – РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР (Рівне)     

05 грудня

КІВС (Львів) – ДЮСШ-Нововолинськ


Група Б

1. ДНІПРО–СДЮСШОР №5–ДФКС

2. ДЮСШ (Бердянськ)  

3. КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя)  

4. СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса)

5. СДЮСШОР №4 (Миколаїв)

6. ХАІ - Збірна харківської області (Харків)

7. СДЮСШОР №2 (Полтава)

Розклад матчів першого туру групи Б:

м.Бердянск 25-27.11.2020

25 листопада

ДЮСШ (Бердянськ) - КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя)   

26 листопада

ДНІПРО–СДЮСШОР №5–ДФКС – КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя)

27 листопада

ДНІПРО–СДЮСШОР №5–ДФКС (Дніпро) - ДЮСШ (Бердянськ)

м.Миколаїв 02-04.12.2020

24 листопада

СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса) - СДЮСШОР №2 (Полтава)

СДЮСШОР №4 (Миколаїв) – ХАІ - Збірна харківської області (Харків) 

25 листопада

ХАІ - Збірна харківської області (Харків) – СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса) 

СДЮСШОР №2 (Полтава) – СДЮСШОР №4 (Миколаїв)       

26 листопада

СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса) – СДЮСШОР №4 (Миколаїв)

ХАІ - Збірна харківської області (Харків) – СДЮСШОР №2 (Полтава)                       

Новини по темі
У Черкасах відбувся тур ВЮБЛ серед дівчат 2006 р.н. У Черкасах відбувся тур ВЮБЛ серед дівчат 2006 р.н.
У змаганнях взяли участь команди Києва та Черкас
У Дніпрі відбулися матчі ВЮБЛ серед юнаків 2006 р.н. У Дніпрі відбулися матчі ВЮБЛ серед юнаків 2006 р.н.
Команди чотирьох міст зіграли стартові поєдинки сезону
ВЮБЛ: в Голій Пристані завершились матчі першого туру серед дівчат 2007 р.н. ВЮБЛ: в Голій Пристані завершились матчі першого туру серед дівчат 2007 р.н.
Дівчата 2007 р.н. боролися за перші очки в новому сезоні.
ВЮБЛ: в Києві завершилися матчі першого туру серед дівчат 2004-2005 р.н. ВЮБЛ: в Києві завершилися матчі першого туру серед дівчат 2004-2005 р.н.
За свої перші очки в сезоні боролися три команди
ВЮБЛ: в Києві завершилися матчі першого туру серед дівчат 2007 р.н. ВЮБЛ: в Києві завершилися матчі першого туру серед дівчат 2007 р.н.
Чотири команди боролися за перші очки в сезоні
У Дніпрі зіграли матчі ВЮБЛ юнаки 2010 р.н. У Дніпрі зіграли матчі ВЮБЛ юнаки 2010 р.н.
Стартує сезон у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі
У Києві відбулися стартові поєдинки сезону ВЮБЛ серед юнаків У Києві відбулися стартові поєдинки сезону ВЮБЛ серед юнаків
Розпочалася боротьба у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі
ВЮБЛ: зіграно стартові поєдинки серед дівчат 2007 р.н. ВЮБЛ: зіграно стартові поєдинки серед дівчат 2007 р.н.
Стартував сезон Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги
На Вінничині визначився чемпіон області серед юнаків На Вінничині визначився чемпіон області серед юнаків
Змагання серед команд юнаків 2008-2009 р.н. відбулися в місті Бар
Кубок ВЮБЛ: результати 19 вересня Кубок ВЮБЛ: результати 19 вересня
Триває розіграш Кубка ВЮБЛ
Кубок ВЮБЛ: результати 18 вересня Кубок ВЮБЛ: результати 18 вересня
Стартували етапи змагань у трьох вікових категоріях
Кубок ВЮБЛ: 18 вересня стартують три етапи Кубок ВЮБЛ: 18 вересня стартують три етапи
Триває дебютний розіграш Кубка ВЮБЛ
Кубок ВЮБЛ: розклад етапів 18-20 вересня Кубок ВЮБЛ: розклад етапів 18-20 вересня
Триває розіграш дебютного турніру юнацьких команд
Призери ВЮБЛ з Лозової отримали нагороди Призери ВЮБЛ з Лозової отримали нагороди
Місцева команда Восток виборола третє місце
Кубок ВЮБЛ: відео матчів 12 вересня
Відео 12.09.2020
Кубок ВЮБЛ: відео матчів 12 вересня
Сьогодні буде зіграно чергові поєдинки кубкового етапу
Кубок ВЮБЛ: результати 11 вересня Кубок ВЮБЛ: результати 11 вересня
Стартував перший розіграш Кубка Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги