Українська молодіжка поступилась Франції на підготовчому турнірі

Чоловіча молодіжна збірна України вчетверте програла на заключному підготовчому турнірі в Туреччині. Сьогодні команда Валерія Плеханова поступилась своїм одноліткам з Франції – 75:63.

Українська команда яскраво розпочала гру: Андрій Войналович спочатку реалізував лей-ап та відкрив рахунок у матчі, а декілька по тому додав ще два з фолом. Ще через хвилину Вадим Козак влучив власні перші бали і рахунок на табло став 7:0 на користь нашої збірної, що змусило наставника збірної Франції взяти хвилинну перерву вже на третій хвилині гри. Проте, керманич наших суперників знайшов правильні слова і дві влучні дальні атаки одразу після перерви цьому були яскравим підтвердженням. Надалі на паркеті точилася рівна боротьба, а перша чверть заверилася за мінімальної переваги наших суперників – 20:19.

Старт другої десятихвилинки був дуже схожим на те, що зробили наші хлопці в старті матчу: знову двічі відзначився Войналович, а Петренко додав ще два бали з лінії штрафних. Але, на жаль, розвити успіх знову не вдалося. Французи швидко наздогнали нашу збірну та вийшли вперед. 41:34 після першої половини гри.

Третій період команди провели надзвичайно рівно: спочатку французи змогли віддалитися у рахунку, проте наші хлопці зуміли повернути різницю з якою і починали цю чверть. В останній десятихвилинці українська команда і взагалі ледь не переломила хід зустрічі, коли зуміла скоротити відставання лише до 2 балів, проте тайм-аут від тренера суперників знову був дуже доречним. 75:63 – четверта поразка команди Валерія Плеханова в Туреччині.

Міжнародний турнір
Стамбул, Туреччина

Франція - Україна U-20 - 75:63 (20:19, 21:15, 18:18, 16:11)
Україна:
Войналович (20), Тітов (12), Лук'ян, Козак, Бондаренко (6), Грицак (3)

Повна статистика матчу

Україна зіграє проти Франції за вихід у чвертьфінал чемпіонату Європи Україна зіграє проти Франції за вихід у чвертьфінал чемпіонату Європи
Наша чоловіча молодіжна збірна продовжує виступи на ЄвроБаскеті
Збірна України U-20 поступилась господарям чемпіонату Європи Збірна України U-20 поступилась господарям чемпіонату Європи
Підопічні Валерія Плеханова не втримали Ізраїль у заключній чверті
Україна проти Ізраїлю: вирішальний матч в групі на молодіжному Євробаскеті-2019 Україна проти Ізраїлю: вирішальний матч в групі на молодіжному Євробаскеті-2019
Команда Валерія Плеханова протистоятиме господарям турніру
Українець Санон набрав 30 очок проти Сербії: відео моментів
Відео 14.07.2019
Молодіжна збірна України перемогла Сербію на чемпіонаті Європи
Україна U-20 на Євробаскеті-2019: усе вирішиться у третьому турі групового раунду Україна U-20 на Євробаскеті-2019: усе вирішиться у третьому турі групового раунду
Всі чотири команди мають по одній перемозі після двох турів
Яскрава перемога України над Сербією на ЄвроБаскеті: фотогалерея Яскрава перемога України над Сербією на ЄвроБаскеті: фотогалерея
Чоловіча молодіжна збірна України здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи
Найкращі моменти яскравої перемоги України над Сербією: відео
Збірна України здобула ефектну перемогу в матчі з Сербією на чемпіонаті Європи U-20 Збірна України здобула ефектну перемогу в матчі з Сербією на чемпіонаті Європи U-20
Команда Валерія Плеханова виграла відмінно відпрацювала у захисті
Україна – Сербія: онлайн відеотрансляція чемпіонату Європи U-20
Чоловіча молодіжна збірна грає другий матч групового етапу
Україна – Сербія: анонс матчу чемпіонату Європи Україна – Сербія: анонс матчу чемпіонату Європи
Чоловіча молодіжна збірна України виступає на чемпіонаті Європи в Ізраїлі
Збірна України U-20 четверта в групі на старті ЄвроБаскета Збірна України U-20 четверта в групі на старті ЄвроБаскета
Чоловіча молодіжна збірна України зіграла перший поєдинок на чемпіонаті Європи
Збірна України поступилась Італії на Чемпіонаті Європи Збірна України поступилась Італії на Чемпіонаті Європи
Команда Валерія Плеханова не зуміла впоратись з міцною Італійською командою на страті Євробаскету.
Україна – Італія: відео матчу чемпіонату Європи U-20
Відео 13.07.2019
Чоловіча молодіжна збірна України U-20 грає проти Італії стартовий матч чемпіонату Європи в Ізраїлі.
Україна проти Італії: анонс стартового матчу Чемпіонату Європи Україна проти Італії: анонс стартового матчу Чемпіонату Європи
Молодіжна збірна України з баскетболу сьогодні розпочне свій шлях на Євробаскеті
Молодіжна збірна стартує на чемпіонаті Європи Молодіжна збірна стартує на чемпіонаті Європи
Наша чоловіча команда зіграє в дивізіоні А ЄвроБаскета
Молодіжна збірна U-20 вирушила на чемпіонат Європи Молодіжна збірна U-20 вирушила на чемпіонат Європи
Наша чоловіча команда виступатиме в Ізраїлі в дивізіоні А
Українська молодіжка поступилась Франції на підготовчому турнірі Українська молодіжка поступилась Франції на підготовчому турнірі
Чоловіча молодіжна збірна України вчетверте програла на заключному підготовчому турнірі в Туреччині
Франція U-20 — Україна U-20: відеотрансляція матчу турніру в Стамбулі