В Івано-Франківську відбувся фінал літньої Універсіади України серед жіночих команд

У спортивній залі Франківськ-Арена відбулися фінальні змагання ХІХ літньої Універсіади України серед жіночих команд.

Фінал виявився дуже драматичним — різниця в 1 очко вирішила долю вирішального поєдинку змагань на користь київського Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Срібні призерки - студентки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, а бронзу завоював Львівський державний університет фізичної культури ім. Івана Боберського.

Літня Універсіада: відеотрансляція вирішальних матчів
Відео 06.06.2024
Дивіться останні матчі Фіналу восьми турніру
Визначились півфіналісти літньої Універсіади серед чоловічих команд Визначились півфіналісти літньої Універсіади серед чоловічих команд
Боротьбу за нагороди продовжують дві столичні команди, клуби з Сум та Львова.
Команда НУФВСУ стала чемпіоном Києва серед молодіжних команд Команда НУФВСУ стала чемпіоном Києва серед молодіжних команд
Чемпіонат Києва серед молодіжних команд-2023 фінішував яскравим "Фіналом чотирьох"
Дмитро Чайковський: Наша клубна філософія – в кожному матчі грати на перемогу Дмитро Чайковський: Наша клубна філософія – в кожному матчі грати на перемогу
Віце-президент БК "Старий Луцьк-Університет" Дмитро Чайковський згадав виступ команди у Студентській лізі цього сезону
Івано-Франківський НУФВСУ-КФВ – переможець чоловічої Студентської ліги Івано-Франківський НУФВСУ-КФВ – переможець чоловічої Студентської ліги
Команда Євгена Мурзіна в фіналі здолала Львівську Політехніку
Чоловіча Студентська ліга: онлайн відеотрансляція фінального матчу
Відео 28.05.2023
Дивіться вирішальну гру сезону чоловічої Студентської ліги
Івано-Франківський НУФВСУ-КФВ здолав луцький ВНУ в Студентській лізі: фотогалерея Івано-Франківський НУФВСУ-КФВ здолав луцький ВНУ в Студентській лізі: фотогалерея
Дивіться фото центрального матчу чвертьфінальної стадії Універсіади
Визначились півфіналісти чоловічої Студентської ліги Визначились півфіналісти чоловічої Студентської ліги
В Івано-Франківську розпочалась фінальна стадії чоловічої Студентської ліги
Чоловіча Студентська ліга: розклад матчів фінального етапу Чоловіча Студентська ліга: розклад матчів фінального етапу
Медалі чоловічої Універсіади будуть розіграні 26-28 травня
Чоловіча Студентська ліга: результати 13 травня Чоловіча Студентська ліга: результати 13 травня
Визначився другий учасник Фіналу восьми Універсіади
НУФВСУ-КФВ став першим участником Фіналу восьми Студентської ліги: фотогалерея НУФВСУ-КФВ став першим участником Фіналу восьми Студентської ліги: фотогалерея
Івано-Франківська команда виграла обидва матчі домашнього етапу
Команда НУФВСУ-КФВ стала першим участником Фіналу восьми.
Визначився чемпіон жіночої Студентської ліги Визначився чемпіон жіночої Студентської ліги
У фінальному матчі зійшлись команди з Івано-Франківська та Львову.
Чоловіча Студентська ліга: результат 11 травня Чоловіча Студентська ліга: результат 11 травня
В Івано-Франківську відбувся черговий матч Універсіади
В жіночій Студентській лізі визначилась пара фіналісток В жіночій Студентській лізі визначилась пара фіналісток