Визначились півфіналісти літньої Універсіади серед чоловічих команд

В Івано-Франківську в манежі Коледжу Фізичного виховання розпочався Фінал восьми XIX Літньої Універсіади серед чоловіків.

В центральному матчі чвертьфінальної стадії грали минулорічний переможець Універсіади івано-франківська КФВ-НУФВСУ та СумДУ. Сумська команда краще почала матчі і на початку другої чверті вела +16, але далі господарі вирівняли гру і остання чверть почалась при +1 для КФВ-НУФВСУ. Сім разів за десятихвилинку змінювався лідер – господарі вийшли вперед 70:69 за 49 секунд до кінця, після чого команди обмінялись неточними атаками. У СумДУ було 8 секунд на останню атаку і Кіктєв на останній секунді набрав 2 очка, вирвавши для своєї команди перемогу – 71:70.

У СумДу відзначимо тріо Родіона Кузьміна (23 очка), Лєва Кошеватського (15 очок, 7 підбирань, 7 передач) та Максима Михайлова (14 очок, 10 підбирань), а у КВФ-НУФВСУ 32 очка та 12 підбирань записав до активу Степан Лесик, а Сергій Аврахов набрав 18 очок.

Суперником СумДУ в півфіналі стане НУ Львівська Політехніка, яка обіграла луцький ВНУ 71:69. Тут команди по черзі володіли ініціативою в матчі, ще за 2:38 до кінця лучани вигравали +8, але через дві хвилини вже львівська команда вийшла вперед і втримала перемогу.

У ВНУ максим Дейна набрав 31 очко та зібрав 14 підбирань, а Олександр Прозапас записав до активу 20 очок. У переможців найрезультативнішим з 22 очками став Євген Дегопик.

В інших чвертьфіналах назустріч один одному пройшли столичні команди – Збірна команда Києва обіграла черкаський ЧНУ 66:56, а НУФВСУ здолав Збірну команду м. Хмельницький 74:57.

В першому матчі найрезультативнішим в складі киян став Ярослав Карпюк з 27 очками, 13 підбираннями та 5 блок-шотами, а в другому матчі 25 очок Хмельницьку приніс Віталій Володін, тоді як у киян кращими стали Антон Литвинов з 12 очками і 19 підбираннями, та Костянтин Пунда з 20 очками та 9 підбираннями.

Завтра, 5 червня, в півфіналах Універсіади СумДУ зіграє проти Львівської Політехніки (16:00), а Збірна команда Києва проведе зустріч з НУФВСУ (18:30). Інші чотири команди зіграють в матчах за 5-8 місця.

Літня Універсіада серед чоловіків. Чвертьфінали

КФВ-НУФВСУ- (Івано-Франківськ) – Сумський державний університет (Суми) 70:71
Збірна команда м. Києва – Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького (ЧНУ) 66:56
Збірна команда м. Хмельницького – НУФВСУ (Київ) 57:74
ВНУ ім. Лесі Українки (Луцьк) – НУ Львівська Політехніка (Львів) 69:71

Літня Універсіада: відеотрансляція вирішальних матчів
Відео 06.06.2024
Дивіться останні матчі Фіналу восьми турніру
Визначились півфіналісти літньої Універсіади серед чоловічих команд Визначились півфіналісти літньої Універсіади серед чоловічих команд
Боротьбу за нагороди продовжують дві столичні команди, клуби з Сум та Львова.
Команда НУФВСУ стала чемпіоном Києва серед молодіжних команд Команда НУФВСУ стала чемпіоном Києва серед молодіжних команд
Чемпіонат Києва серед молодіжних команд-2023 фінішував яскравим "Фіналом чотирьох"
Дмитро Чайковський: Наша клубна філософія – в кожному матчі грати на перемогу Дмитро Чайковський: Наша клубна філософія – в кожному матчі грати на перемогу
Віце-президент БК "Старий Луцьк-Університет" Дмитро Чайковський згадав виступ команди у Студентській лізі цього сезону
Івано-Франківський НУФВСУ-КФВ – переможець чоловічої Студентської ліги Івано-Франківський НУФВСУ-КФВ – переможець чоловічої Студентської ліги
Команда Євгена Мурзіна в фіналі здолала Львівську Політехніку
Чоловіча Студентська ліга: онлайн відеотрансляція фінального матчу
Відео 28.05.2023
Дивіться вирішальну гру сезону чоловічої Студентської ліги
Івано-Франківський НУФВСУ-КФВ здолав луцький ВНУ в Студентській лізі: фотогалерея Івано-Франківський НУФВСУ-КФВ здолав луцький ВНУ в Студентській лізі: фотогалерея
Дивіться фото центрального матчу чвертьфінальної стадії Універсіади
Визначились півфіналісти чоловічої Студентської ліги Визначились півфіналісти чоловічої Студентської ліги
В Івано-Франківську розпочалась фінальна стадії чоловічої Студентської ліги
Чоловіча Студентська ліга: розклад матчів фінального етапу Чоловіча Студентська ліга: розклад матчів фінального етапу
Медалі чоловічої Універсіади будуть розіграні 26-28 травня
Чоловіча Студентська ліга: результати 13 травня Чоловіча Студентська ліга: результати 13 травня
Визначився другий учасник Фіналу восьми Універсіади
НУФВСУ-КФВ став першим участником Фіналу восьми Студентської ліги: фотогалерея НУФВСУ-КФВ став першим участником Фіналу восьми Студентської ліги: фотогалерея
Івано-Франківська команда виграла обидва матчі домашнього етапу
Команда НУФВСУ-КФВ стала першим участником Фіналу восьми.
Визначився чемпіон жіночої Студентської ліги Визначився чемпіон жіночої Студентської ліги
У фінальному матчі зійшлись команди з Івано-Франківська та Львову.
Чоловіча Студентська ліга: результат 11 травня Чоловіча Студентська ліга: результат 11 травня
В Івано-Франківську відбувся черговий матч Універсіади
В жіночій Студентській лізі визначилась пара фіналісток В жіночій Студентській лізі визначилась пара фіналісток