Всі категорії новин
Відкритий чемпіонат Київської області серед юнаків та дівчат: результати матчів 2-3 грудня

Відкритий чемпіонат Київської області серед юнаків та дівчат: результати матчів 2-3 грудня

Субота, 2 грудня

Фастів, 2013 рік народження

Збірна м.Вишневе-Admirals – ДЮСШ-ФАСТІВ-дівчата 38-48
ФАСТІВ: Солодєєва - 36 очок;
ВИШНЕВЕ: Стефанишин Н. - 26 очок, Герега - 10 очок.

Збірна м.Вишневе-Admirals – ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ ОСДЮСШОР-13 52-45
ВИШНЕВЕ: Стефанишин Н. – 30 очок;
ЧЕРКАСИ: Леонідова – 15 очок, Толмосов – 14 очок.

ДЮСШ-ФАСТІВ-дівчата – ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ ОСДЮСШОР -13 46-25
ФАСТІВ: Солодєєва - 28 очок, Мурга - 8 очок;
ЧЕРКАСИ: Леонідова - 14 очок, Толмосов - 6 очок.

Переяслав, 2010 рік народження

ДЮСШ-ПЕРЕЯСЛАВ 2010 – PLAYMAKER-1 (м.Київ) 52-89
ПЕРЕЯСЛАВ: Гребенщіков - 29 очок+12пд, Грушецький -13 очок+9пд
PLAYMAKER: Милованов - 24 очок+7пд, Палій - 19 очок+11пд, Красюк - 11 очок.

ОКДЮСШ-ЧЕРНІГІВ – PLAYMAKER-1 (м.Київ) 54-41
ЧЕРНІГІВ: Комок - 20 очок+12пер, Терлецький - 14 очок+8пд, Шульга - 10 очок+19пд;
PLAYMAKER: Красюк - 17 очок+19пд, Милованов - 16 очок, Палій - 6 очок+22пд.

ОКДЮСШ-ЧЕРНІГІВ – Uptown Eagles (м. Вишгород) 124-15
ЧЕРНІГІВ: Рибецький - 37 очок, Петрук - 23 очок, Риженко - 14 очок, Комок - 12 очок, Луценко - 12 очок;
ВИШГОРОД: Руденко - 7 очок+7пд, Соколов - 6 очок+4пд.

ДЮСШ-ПЕРЕЯСЛАВ 2010 – Uptown Eagles (м. Вишгород) 96-20
ПЕРЕЯСЛАВ: Гребенщіков - 30 очок+8пд, Грушецький - 24 очок+5пд, Іконяк - 12 очок, Гуральчук - 10 очок;
ВИШГОРОД: Руденко - 18 очок +9пд.

Неділя, 3 грудня

Біла Церква, 2012 рік народження

Збірна команда БМТГ ДЮСШ-1 (м.Біла Церква) – КЗ ФМР " ДЮСШ Фастiв" Univest 17-55
ФАСТІВ: Володін - 31 очок, Патичук - 14 очок;
БІЛА ЦЕРКВА: Коробченко - 10 очок.

НОВОМИРГОРОД-дівч – КЗ ФМР " ДЮСШ Фастiв" Univest 29-66
ФАСТІВ: Володін - 31 очок, Патичук - 10 очок;
НОВОМИРГОРОД: Лукіна - 15 очок, Бойко - 8 очок.

PLAYMAKER-1 (м.Київ) – НОВОМИРГОРОД-дівч. 47-22
PLAYMAKER: Павліченко - 20 очок, Оборський - 18 очок;
НОВОМИРГОРОД: Лірніченко - 6 очок.

Збірна команда БМТГ ДЮСШ-1 (м.Біла Церква) – PLAYMAKER-1 (м.Київ) 18-57
PLAYMAKER: Павліченко 20 очок, Оборський 18очок;
БІЛА ЦЕРКВА: Коробченко 6 очок.

Боярка, 2011-2013 роки народження

ТЕЙВАЗ-11 – ДЮСШ-ФАСТІВ-дівчата -11 60-36
ТЕЙВАЗ: Юркін - 18 очок, Ратушний - 18 очок;
ФАСТІВ: Солодєєва - 25 очок.

ДЮСШ- КОРОСТЕНЬ-2011 – ДЮСШ-ФАСТІВ-дівчата-11 24-40
ФАСТІВ: Солодєєва 28 очок;
КОРОСТЕНЬ: Гридько 14 очок.

ТЕЙВАЗ-11 – ДЮСШ- КОРОСТЕНЬ-2011 41-20
ТЕЙВАЗ: Пліса 10 - очок, Юркін - 8 очок;
КОРОСТЕНЬ: Гридько - 10 очок.

ТЕЙВАЗ-дівч-13 – ДЮСШ-Коростень-13 16-25
КОРОСТЕНЬ: Волківський - 8 очок, Бабич - 8 очок;
ТЕЙВАЗ: Юдіна - 6 очок.

ТЕЙВАЗ-юн-13 – ДЮСШ-Коростень-13 32-12
ТЕЙВАЗ: Самойленко - 10 очок, Степанюк - 12 очок.

Бровари, 2007 рік народження

МОБІ-1- ДЮСШ (м. Бровари) – ДЮСШ-18 (м.Київ) 79-59
МОБІ: Шевченко - 18 очок, Кобець А. - 14 очок;
КИЇВ: Батяйкін - 24 очок, Лисенко - 20 очок.

МОБІ-2 Бровари 2007 – Uptown Eagles (м. Вишгород) 38-36
МОБІ: Безкоровайний - 12 очок, Міховський - 8 очок;
ВИШНЕВЕ: Гринюк Д. - 13 очок, Гринюк Т. - 11 очок.

МОБІ-2 Бровари 2007 – ДЮСШ-18 (м.Київ) 36-66
КИЇВ: Лисенко - 16 очок, Батяйкін - 15 очок;
МОБІ: Осадчий - 10 очок.

МОБІ-1- ДЮСШ (м. Бровари) – Uptown Eagles (м. Вишгород) 51-30
МОБІ: Карпізін - 14 очок, Шевченко - 8 очок;
ВИШНЕВЕ: Гринюк Т. - 18 очок.

Вишневе, 2010-2011 роки народження

ДЮСШ- Вишневе-Admirals-11 – БК «Спортивна Академія» (м.Буча) 27-29
БУЧА: Макушенко - 23 очок;
ВИШНЕВЕ: Діденко - 12 очок, Опришко - 11 очок.

ДЮСШ Вишневе -Admirals-10 – ДЮСШ ЖМР м. Житомир-10 37-27
ВИШНЕВЕ: Яременко - 26 очок;
ЖИТОМИР: Хильчук - 10 очок, Мельник - 9 очок.

БК «Спортивна Академія» (м.Буча) – ДЮСШ ЖМР м. Житомир-10 19-68
ЖИТОМИР: Хильчук 18 очок, Бєланов 14 очок;
БУЧА: Ковальов 6 очок.

Зб.ВИШНЕВЕ- 11 – БК «Спортивна Академія» (м.Буча) 45-10
ВИШНЕВЕ: Малик М. - 9 очок,
БУЧА: Макушенко - 5 очок.

ДЮСШ Вишневе-Admirals-10 – БК «Спортивна Академія» (м.Буча) 50-32
ВИШНЕВЕ: Яременко 25 очок, Франчук 8 очок;
БУЧА: Ковальов 18 очок.

Переяслав, 2007-2010 роки народження

ДЮСШ-ПЕРЕЯСЛАВ-07 – PLAYMAKER-2 (м. Київ) 120-28
ПЕРЕЯСЛАВ: Сапіташ - 37 очок+12пер, Сорока - 17 очок+13пд, Сидоренко - 16 очок, Скрипник - 13 очок+8пд, Дейнега - 12 очок+7пд;
PLAYMAKER: Білий - 10 очок+10пд.

PLAYMAKER-2 (м. Київ) – ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ-ОСДЮСШОР 24-129
ЧЕРКАСИ: Косенко, Чемерис, Ємцев по 16 очок, Слоквенко - 10 очок, Рудь - 14 очок, Білик - 10 очок, Хімко - 10 очок;
PLAYMAKER: Янішевський - 8 очок+7пд.

ПЕРЕЯСЛАВ – ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ-ОСДЮСШОР 95-87
ПЕРЕЯСЛАВ: Сапіташ - 30 очок+8пер+7пер, Сидоренко 17оч+9пд, Сорока - 13 очок+7пд, Дейнега - 11 очок+10пд;
ЧЕРКАСИ: Рудь - 25 очок+21пд, Косенко - 18 очок, Чемерис 12 очок.

PLAYMAKER-2 (м. Київ)-2010 – КДЮСШ-ЧЕРКАСИ-10 13-114
ЧЕРКАСИ: Караван - 22 очок, Дяченко - 20 очок, Мировіцький - 19 очок, Устин - 10 очок.

ПЕРЕЯСЛАВ – PLAYMAKER-2 -2010 (м. Київ) 93-30
ПЕРЕЯСЛАВ: Гребенщиков - 43 очка+13пер, Зайнчуківський - 12 очок;
PLAYMAKER: Летвиненко - 12 очок+13пд, Скляров - 10 очок.

ДЮСШ-ПЕРЕЯСЛАВ 2010 – КДЮСШ-ЧЕРКАСИ-10 39-70
ЧЕРКАСИ: Караван та Гирник по 14 очок, Дяченко - 12 очок;
ПЕРЕЯСЛАВ: Гребенщиков - 18 очок+8пд, Іконяк - 10 очок.

Новини по темі
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – КДЮСШ-Комети (Світловодськ)
Відео 02.03.2024
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – КДЮСШ-Комети (Світловодськ)
Дивіться трансляцію матчу другого туру чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – Схід Лозова
Відео 01.03.2024
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – Схід Лозова
Дивіться трансляцію матчу другого туру чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – КІВС СБК Львів
Відео 29.02.2024
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – КІВС СБК Львів
Дивіться трансляцію матчу другого туру чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження
ВЮБЛ серед юнаків та дівчат: анонс матчів 29 лютого – 3 березня ВЮБЛ серед юнаків та дівчат: анонс матчів 29 лютого – 3 березня
У хлопців визначаться учасники третього туру в категорії 2007 року, а у дівчат пройдуть дві гри в категорії 2007-08 року народження.
Дніпро провів майстер-клас для учасників Шкілької ліги Дніпро провів майстер-клас для учасників Шкілької ліги
Гравці і тренери Дніпра проведи для учнів майстер-клас, пограли в баскетбол та провели автограф- та фотосесії.
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження: матчі першого туру пройшли в п'яти містах ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження: матчі першого туру пройшли в п'яти містах
Зіграні останні матчі першого туру другого етапу чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження.
ВЮБЛ серед дівчат 2007-08 року народження: у Києві та Вінниці стартував другий тур ВЮБЛ серед дівчат 2007-08 року народження: у Києві та Вінниці стартував другий тур
По дві перемоги одержали запорізька КЗ ЗОДЮСШ ЗОР, дніпровська СДЮСШОР №5-ДФКС та Рівненщина-ОСДЮСШОР
ВЮБЛ серед юнаків 2008 року народження: визначились останні учасники другого туру ВЮБЛ серед юнаків 2008 року народження: визначились останні учасники другого туру
У Львові відбулись матчі останньої групи першого етапу
ВЮБЛ серед юнаків: розклад матчів 22-25 лютого ВЮБЛ серед юнаків: розклад матчів 22-25 лютого
В трьох вікових групах буде дограно перший тур другого етапу
ВЮБЛ серед дівчат: розклад матчів 24-25 лютого ВЮБЛ серед дівчат: розклад матчів 24-25 лютого
Чемпіонат України ВЮБЛ серед дівчат 2011 року народження продовжиться матчами в Полтаві та Івано-Франківську
ВЮБЛ серед юнаків 2008 року: чергові матчі першого туру пройшли у Дніпрі та Кам'янці-Подільському ВЮБЛ серед юнаків 2008 року: чергові матчі першого туру пройшли у Дніпрі та Кам'янці-Подільському
У Дніпрі та Кам'янці-Подільському зіграли матчі команди груп 1 та 2.
ВЮБЛ серед юнаків 2012 року: визначились учасники другого туру ВЮБЛ серед юнаків 2012 року: визначились учасники другого туру
Визначились 16 команд, які продовжать боротьбу за нагороди
ВЮБЛ серед юнаків 2009 року народження: визначились учасники другого туру ВЮБЛ серед юнаків 2009 року народження: визначились учасники другого туру
На вихідних відбулись матчі одразу в п’яти групах цієї вікової категорії
ВЮБЛ серед юнаків 2008 року: Рівненщина-ОСДЮСШОР виграла групу у Барі ВЮБЛ серед юнаків 2008 року: Рівненщина-ОСДЮСШОР виграла групу у Барі
На Вінничині відбулись матчі першого туру другого етапу чемпіонату ВЮБЛ
ВЮБЛ серед юнаків 2011 року: визначились переможці в трьох групах першого туру ВЮБЛ серед юнаків 2011 року: визначились переможці в трьох групах першого туру
За підсумком зіграних матчів групи виграли одеська СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д., Прометей та КДЮСШ-1 Черкаси
ВЮБЛ серед юнаків 2012 року: в Полтаві та Кременчуці пройшли матчі першого туру ВЮБЛ серед юнаків 2012 року: в Полтаві та Кременчуці пройшли матчі першого туру
Матчами в двух групах продовжився чемпіонат України ВЮБЛ серед юнаків 2012 року народження