ВЕФ Зотова наблизився до перемоги у чемпіонаті Латвії, Нантер Боброва – без плейоф у Франції

У вівторок, 17 травня, у Європі зіграв лише один український баскетболіст.

Захисник Віталій Зотов допоміг своєму ВЕФ перемогти Вентспілс з рахунком 98:74 у четвертому матчі фінальної серії чемпіонату Латвії і повести 3:1 у серії до чотирьох перемог.

Зотов провів на майданчику 21 хвилину, набрав 4 очка (1/3 двохочкових, 2/2 штрафних), зробив 5 підбирань, 6 передач, 2 перехоплення при 2 втратах та 2 фолах.

Наступна зустріч відбудеться 19 травня.

У Франції відбувся останній тур регулярного чемпіонату. Нантер В'ячеслава Боброва без участі українця переміг Страсбург 77:74, але залишився десятим та не зіграє у плейоф.

Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 14 квітня
Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА
Український захисник провів свій накйращий матч в сезоні
Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин
Огляд виступів українських баскетболістів за 11 квітня
Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ
Огляд виступів українських баскетболістів за 10 квітня
Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament