Всі категорії новин
Володимир Понько: юнаки Хіміка стали кращими за важкий час карантину

Володимир Понько: юнаки Хіміка стали кращими за важкий час карантину

Після послаблення карантинних обмежень юнаки Хіміка встигли перейти до спільних тренувань та по працювати на повноцінних тренувальних зборах.

Тренер южненських команд юнаків 2007 та 2008 року Володимир Понько розповів клубній прес-службі про подолання періоду карантину його гравцями, спільне подолання труднощів, перші тренувальні збори та підготовку до нового сезону.

- Через карантин з 13 березня ми займалися за індивідуальним графіком з командами 2007 і 2008р.н. Хлопці отримали індивідуальні завдання з фізпідготовки, по роботі з м'ячем, які могли виконувати в домашніх умовах. У такому режимі робота тривала до 12 травня, з першим послабленням карантину ми додали ранкові пробіжки на море.

Ми провели втягуючий збір після періоду карантину, в ході якого провели ранкові заняття з ЗФП на морі, і вечірні тренування на відкритому майданчику, де працювали більше над індивідуальною майстерністю, над технікою володіння м'ячем.

З 1 червня ми отримали дозвіл на групові заняття на свіжому повітрі, і за згодою дітей і їх батьків ми приступили до більш серйозного збору, в ході якого працювали над відновленням кондицій, технікою, також приділили досить багато уваги профілактиці спортивних травм.

Збір проходив в триразовому режимі роботи: ранкове тренування на морі, денне на базі майданчиків для пляжного волейболу, і вечірнє ігрове тренування проходило на відкритій баскетбольному майданчику.

Якщо перші два заняття були більш спрямовані на ЗФП і індивідуальну майстерність, то третє повністю присвячено баскетболу - згадували комбінації, приділяли увагу тактиці.

Ми працювали за графіком три тренувальні дні, четвертий вихідний, потім два робочих і вихідний. У такому режимі практично місяць. Потихеньку виховуємо командний дух, щоб кожен гравець розумів, які вимоги йому ставляться в майбутньому сезоні. А це не тільки тренування, але і спільне дозвілля у вихідні дні, коли ми ходили смажити шашлики, каталися на водних лижах. Ми запрошували гравців Суперліги, Вищої ліги, вони спілкувалися з хлопцями, передавали свої знання.

Після кожного вечірнього тренування організовували для хлопців вітамінну вечерю, купували сезонні ягоди - полуницю, вишню, черешню, щоб всі були в тонусі, і не тільки ігровому.

Наприкінці зборів усі діти отримали в подарунок тренувальну форму, розіграли солодкі призи, відзначили кращих і найактивніших гравців. У турнірах і конкурсах розіграли індивідуальні призи. Я подякував хлопцям за старання, за їхнє ставлення. Думаю, всі отримали хороший заряд перед місяцем відпочинку, який за планом у нас проходить в липні.

Можу сказати, що це відбувається щороку, ми щороку прагнемо організувати влітку хорошу роботу, яка включає підготовку до сезону і оздоровлення. У такому ключі виховане вже не одне покоління хлопців, хтось став спортсменом, хтось просто отримав відмінну базу своїх особистих якостей, таких як відповідальність, цілеспрямованість, звичку до занять спортом та здорового способу життя. Це той багаж, який хлопцям завжди допоможе в житті добиватися успіхів, домагатися своїх цілей.

Після відпочинку в липні ми почнемо готуватися до нового сезону, який, ми сподіваємося, все-таки відбудеться і ми зможемо в повному обсязі тренуватися і виступати на змаганнях. У нас зміцнилися команди, з'явилися нові гравці і по 2007 році, і по 2008 року - це і місцеві хлопці, і приїжджі з Чернігова, Кілії, Херсона виявили бажання займатися.

Літні збори завжди допомагають нам у відборі нових гравців, можна побачити хлопців у роботі, на тренуваннях, побачити, наскільки вписуються вони в команду. Звичайно, запорукою нашої успішної роботи є ставлення хлопців і підтримка їхніх батьків; я вдячний баскетбольному клубу Хімік за наданий інвентар, міській владі та ДЮСШ за гарний майданчик, Федерації волейболу Південного за майданчики для пляжного волейболу для організації тренувального процесу. Ми провели гарний час, в лихоліття ми були разом, і стали кращими.
 

Новини по темі
Володимир Понько: юнаки Хіміка стали кращими за важкий час карантину Володимир Понько: юнаки Хіміка стали кращими за важкий час карантину
Тренер юнацьких команд Хіміка розповів про подолання періоду карантину його підопічними
У Рівному підбили підсумки сезону для юнацьких команд клубу У Рівному підбили підсумки сезону для юнацьких команд клубу
Про результати, досягнення та перспективи розповів директор ОСДЮСШОР Сергій Шемосюк
Динамо продовжило набір юних гравців Динамо продовжило набір юних гравців
На перегляд запрошують дівчат 2007 р.н.
ВЮБЛ (юнаки-2004): лідери сезону за передачами ВЮБЛ (юнаки-2004): лідери сезону за передачами
Завершено сезон Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги
ВЮБЛ (дівчата-2003): лідери сезону за передачами ВЮБЛ (дівчата-2003): лідери сезону за передачами
Завершено сезон Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги
ВЮБЛ (юнаки-2005): лідери сезону за передачами ВЮБЛ (юнаки-2005): лідери сезону за передачами
Завершено сезон у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі
ВЮБЛ (дівчата-2005): лідери сезону за передачами ВЮБЛ (дівчата-2005): лідери сезону за передачами
Завершено сезон у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі
ВЮБЛ (юнаки-2005): лідери сезону за результативністю ВЮБЛ (юнаки-2005): лідери сезону за результативністю
Завершено сезон у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі
ВЮБЛ (дівчата-2005): лідери сезону за результативністю ВЮБЛ (дівчата-2005): лідери сезону за результативністю
Завершено сезон у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі
Традиційний Фестиваль мінібаскетболу відбудеться: старт змагань перенесли Традиційний Фестиваль мінібаскетболу відбудеться: старт змагань перенесли
У Залізному Порту відбудеться ювілейний Фестиваль мінібаскетболу
ВЮБЛ (юнаки-2004): лідери сезону за результативністю ВЮБЛ (юнаки-2004): лідери сезону за результативністю
Завершено сезон у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі
ВЮБЛ (дівчата-2003): лідери сезону за результативністю ВЮБЛ (дівчата-2003): лідери сезону за результативністю
Завершено сезон у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі
ВЮБЛ (юнаки-2003): лідери сезону за результативністю ВЮБЛ (юнаки-2003): лідери сезону за результативністю
Завершено сезон у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі
Визначено переможців сезону ВЮБЛ серед дівчат Визначено переможців сезону ВЮБЛ серед дівчат
Підсумки юнацького сезону серед команд, які представляють Дивізіони А та В
Визначено переможців сезону ВЮБЛ серед юнаків Визначено переможців сезону ВЮБЛ серед юнаків
До вашої уваги результати сезону у Дивізионах А та В
Андрій Білозерський: ми маємо іти в школу і рекламувати там баскетбол Андрій Білозерський: ми маємо іти в школу і рекламувати там баскетбол
Тренер юнацької команди СБК Львів розповів про заняття під час карантину, подальші плани та перспективи розвитку гри у Львові
Едуард Скрипець: юні баскетболісти Львова продовжують заняття вдома Едуард Скрипець: юні баскетболісти Львова продовжують заняття вдома
Тренер юнацької команди СБК Львів розповів про самостійні заняття під час карантину та про минулу роботу за кордоном
Эвген Ткаченко: досвід Балтійської ліги допоміг юнакам Черкаських Мавп Эвген Ткаченко: досвід Балтійської ліги допоміг юнакам Черкаських Мавп
Головний тренер Черкаських Мавп-06-ОСДЮСШОР про цьогорічний сезон ВЮБЛ, дебют команди у європейському чемпіонаті та інше
Володимир Понько: сподіваємося на плей-оф та налаштовуємося на медалі Володимир Понько: сподіваємося на плей-оф та налаштовуємося на медалі
Тренер юнацької команди Хіміка підбив підсумки регулярного чемпіонату ВЮБЛ