Збірна України U16 здобула третю перемогу на чемпіонаті Європи

Збірна України U16 провела четвертий матч на чемпіонаті Європи (дивізіон В). Після вчорашньої поразки у матчі проти Словенії українцям, для виходу у плей-оф, потрібно брати дві перемоги у заключних матчах групи. Перший крок команда Андрія Харчинського зробила, обігравши Косово - 70:56

Вже з перших хвилин українці заволоділи ініціативою. Тотальна перевага на підбиранні дозволила фавориту цієї пари провести цілу серію атак другого шансу. А результативна гра в атаках з дистанції від Шорсткого та Бачуріна довели перевагу українців за підсумками стартового відрізку гри до 9 очок – 18:9. До великої перерви мотивовані українці зуміли ще більше розвинути свій успіх, головним чином це заслуга захисту, який у перші половині пропустив лише 23 очки.

Команда Косово зуміла нав’язати боротьбу у треті десятихвилинці. Українці пропустили ривок суперника 8:2 і дали можливість Косово навіть звести у нічию цю чверть – 20:20. Інтрига у цій грі скресла на старті четвертого періоду, коли українці заграли агресивніше. Влучання Бачуріна та дві поспіль атака з результативним пробиттям штрафних дозволили нашим хлопцям дісталися комфортної різниці у рахунку. Фінальна сирена зафіксувала перемогу України - 70:56

Після цієї перемоги збірна України U16 ділить другу сходинку у групі "С" з командою Румунії. Відтак, центральний матч групового етапу для наших хлопців відбудеться завтра, коли українці зійдуться в очному протистоянні проти збірної Румунії. Переможець цієї пари вийде у чвертьфінал, а команда, що програла боротиметься лише за 9 місце.

Чемпіонат Європи U16 (дивізіон В)
Україна U16 – Косово U16  70:56 (18:9; 17:14; 20:20; 15:13)

Збірна України U-16 здобула другу перемогу на чемпіонаті Європи Збірна України U-16 здобула другу перемогу на чемпіонаті Європи
Наша кадетська збірна виграла другий матч групи на ЄвроБаскеті
Збірна України U-16, не віддавши жодної чверті, обіграла Болгарію Збірна України U-16, не віддавши жодної чверті, обіграла Болгарію
Підопічні Ігора Харченко у четвертій грі Євробаскету перемогли збірну Болгарії.
Все або нічого. Матч за вихід у дивізіон "А" чемпіонату Європи U-16 Все або нічого. Матч за вихід у дивізіон "А" чемпіонату Європи U-16
Все або нічого. Матч за вихід у дивізіон "А" чемпіонату Європи U-16
Збірна України U16 здобула третю перемогу на чемпіонаті Європи Збірна України U16 здобула третю перемогу на чемпіонаті Європи