Всі категорії новин
Меморіал Миколи Баки: подвійна перемога киян

Меморіал Миколи Баки: подвійна перемога киян

Навіть під час  літніх канікул у баскетбольному чемпіонаті України не знає спокою ігровий майданчик універсального спортивного комплексу «Одеса». З 17-го по 20-те серпня тут тривав баскетбольний турнір Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту, присвячених пам’яті Михайла Макаровича Баки.

Ігри ветеранів спорту, які раз на два роки проводяться асоціацією ветеранів спорту України під егідою Міністерства молоді та спорту України, проходять вже усьоме. У 2017-му році вперше баскетбольний турнір приймала Одеса, а безпосередніми організаторами змагань виступили Одеські міська та обласна федерації баскетболу.

Урочисте відкриття турніру пройшло 17-го серпня після проведення кількох стартових двобоїв. На майданчик УСК «Одеса» вийшли  команди з Одеської, Харківської, Донецької, Чернівецької, Дніпропетровської, Житомирської, Миколаївської, Полтавської областей та міста Києва у двох вікових категоріях – 45+ та 65+. Учасників змагань привітали президент асоціації ветеранів баскетболу України – Володимир Карпухін та виконавчий директор Одеської міської федерації баскетболу – Сергій Стразов.  Особливо – подяками та пам’ятними подарунками були відзначені ветерани баскетболу, які у 2017-му році святкують свої сімдесятирічні ювілеї.  Після того, як пролунав гімн України змагання були офіційно проголошені відкритими, та команди продовжили зустрічі за розкладом першого дня турніру.

У обох вікових категоріях змагалися по 7 команд, які були розподілені на дві підгрупи. За перші три дні в усіх групах пройшли турніри за коловим принципом, після чого відбулись стикові матчі. У боротьбі за третє місце серед молодших ветеранів команда Дніпропетровської області з рахунком 53:48 перемогла своїх однолітків з Донецької області. У віковій категорії  понад 65 років у бронзовому двобої з рахунком 41:20 команда з Миколаївської області взяла гору над ветеранами Житомирської області.  Найбільш запеклим виявився фінальний матч у старшій групі. За золоті медалі тут змагалися команди міста Києва та Дніпропетровської області. Практично весь час суперники вели рівну боротьбу за незначної переваги киян. До  останньої секунди ветерани з Дніпропетровської області не втрачали надію перевести гру у овертайм, до якого їм не вистачало одного влучного кидка з далекої відстані. Втім кияни зуміли вистояти, та перемогли з рахунком 33:30.

У віковій категорії понад 45 років київській команді також вдалося пробитися до  вирішальної гри, де їм протистояла команда з Харківської області. Після двох чвертей столичні баскетболісти вели з невеликим відривом – 24:20, але після великої перерви перевага киян почала швидко зростати. У підсумку і другий золотий  двобій також виграла команда з Києва – цього разу досить переконливо - 51:37. 

На церемонії нагородження призерів баскетбольного турніру Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту вітали президент асоціації ветеранів баскетболу України – Володимир Карпухін та відповідальний секретар Одеської обласної федерації баскетболу – Оксана Ягодзинська. Малі Кубки та медалі за третє місце отримали команда з Дніпропетровської області у категорії «45+», та команда Миколаївської області у категорії «65+». Срібні нагороди дісталися у молодшій групі команді з Харківської області, а у старшій – ветеранам з Дніпропетровської області. Чемпіонами баскетбольного турніру ветеранів пам’яті Михайла Баки у обох номінаціях  - понад 45 років та понад 65 років стали команди міста Києва, яким і були вручені головні Кубки та золоті медалі Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту.

 

Новини по темі
Вітаємо Леоніда Поплавського з 85-річчям Вітаємо Леоніда Поплавського з 85-річчям
Ювілей 8 лютого святкує відомий гравець СКІФ-Будівельника та збірної України
Вітаємо Володимира Стремоухова з ювілеєм Вітаємо Володимира Стремоухова з ювілеєм
85-річчя відзначає видатний український баскетболіст
На Миколаївщині відбувся чемпіонат України серед ветеранів На Миколаївщині відбувся чемпіонат України серед ветеранів
У змаганнях брали участь команди семи вікових категорій з 13-ти областей
Баскетбол України: спеціальна олімпіада та гра на візках Баскетбол України: спеціальна олімпіада та гра на візках
ФБУ публікує уривок з книги Баскетбол України авторства Анатолія Волошина та Руслани Сушко
Баскетбол України: завзяття ветеранів Баскетбол України: завзяття ветеранів
ФБУ публікує уривок з книги Баскетбол України авторства Анатолія Волошина та Руслани Сушко
Вітаємо Олену Вергун з ювілеєм Вітаємо Олену Вергун з ювілеєм
День народження святкує уславлена українська чемпіонка світу та Європи
Українські дефлімпійці вибороли бронзу чемпіонату світу Українські дефлімпійці вибороли бронзу чемпіонату світу
Наші баскетболісти перемогли в матчі за третє місце росіян
XVII міжнародний турнір ім С. П. Корольова: у баскетболі назавжди XVII міжнародний турнір ім С. П. Корольова: у баскетболі назавжди
Житомирський Тонус і збірна міст України тріумфували на традиційному турнірі ветеранів
Жіночі команди ветеранів зустрінуться на турнірі пам’яті Єфімова Жіночі команди ветеранів зустрінуться на турнірі пам’яті Єфімова
Турнір присвячений видатному баскетбольному тренеру і арбітру відбудеться наприкінці жовтня
У Бердянську розіграно Кубок Лизогуба У Бердянську розіграно Кубок Лизогуба
П'ять жіночих команд ветеранів визначали володаря трофею
Євгену Віхарєву – 70! Євгену Віхарєву – 70!
Президент клубу ветеранів Дніпробаскет у свої 70 продовжує працювати на баскетбольній ниві
У Луцьку відбувся міжнародний турнір ветеранів У Луцьку відбувся міжнародний турнір ветеранів
Команди вікової категорії 35+ з Литви, Польщі, Білорусі та України зіграли на Волині
Меморіал Миколи Баки: подвійна перемога киян Меморіал Миколи Баки: подвійна перемога киян
Меморіал Миколи Баки: кияни перемогли в обох вікових групах
Українські ветерани змагатимуться на чемпіонаті світу вісьмома командами Українські ветерани змагатимуться на чемпіонаті світу вісьмома командами
З 30 червня по 9 липня в італійському Монтекатіні-Терме відбудеться черговий, 14-й, чемпіонат світу серед команд ветеранів баскетболу