Збірна України з баскетболу у віці 40+ виграла бронзові медалі на 14-му чемпіонаті світу серед ветеранів.
Наша команда виступала на чемпіонаті світу з максібаскетболу, який проходив в італійському місті Монтекатіні.
![Під час ігор збірної України з баскетболу 40+ на 14-му Чемпіонаті світу серед ветеранів](http://fbk.in.ua/wp-content/uploads/2017/07/FullSizeRender.jpg)
На цьому турнірі команда 40+ зіграла шість матчів і лише в одному зазнала поразки. Розклад був складений таким чином, що українці зустрілися господарями турніру в півфіналі і цю складну гру нашим не вдалося виграти.
![Під час ігор збірної України з баскетболу 40+ на 14-му Чемпіонаті світу серед ветеранів](http://fbk.in.ua/wp-content/uploads/2017/07/FullSizeRender_1.jpg)
Але як показали підсумкові результати турніру саме цю гру Італія — Україна можна назвати "фіналом" в цьому віці, адже наступного дня ігри за перше місце (Італія — Аргентина) і за бронзу (Україна — Хорватія) були зіграні легко і передбачувано. Обидві гри з різницею більш ніж в 20 очок, виграли ті ж Італія і Україна.
Це другий чемпіонат світу підряд, коли на етапі півфіналу наша збірна потрапляє на Італію і не проходить далі, але у будь-якому випадку треба сказати велике спасибі кожному гравцеві і тренерові збірної України по баскетболу 40+ "UDави" за відданість і любов до баскетболу, за підвищення престижу України на спортивній арені і, звичайно ж, за завойовану бронзу!