У Черкасах в ПС Будівельник завершився фінальний етап змагань чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2011 року народження.
Чемпіоном стала одеська СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. (Одеса), яка у фінальному матчі обіграла дніпровську СДЮСШОР-5 з рахунком 90:75.
Вирішальною стала друга чверть, яку одесити виграли 26:13, оформивши двозначну перевагу і утримуючи її всю другу половину. Дніпряни виграли підбирання 52:39, але СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. при рівній кількості точних двоочкових краще кидала з-за дуги (7 триочкових проти 1 у дніпрян).
У одеситів Нікіта Стаматі набрав 45 очок (5/11 триочкові), зробив 11 підбирань, 5 передач, 6 перехоплень. Також дабл-дабл оформив Матвій Тонкус (16 очок, 11 підбирань). У дніпрян 26 очок у Дениса Семерфельда.
В матчі за третє місце СКЦ Плоскирів з Хмельницького здолав ДЮСШ-1 (Чернівці) 82:74.
Після рівної першої половини матчу хмельницька команда здобула собі невелику перевагу і ближче ніж на 5 очок суперника до себе не підпускала.
Артем Томак з СКЦ Плоскирів набрав 38 очок і зібрав 8 підбирань, у ДЮСШ-1 Чернівці по 32 очка набрали Нікіта Дробот та Арсеній Горечко. Варто додати, що один з лідерів чернівецької команди Володимир Джос Фінал шести пропустив через травму.
MVP сезону чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2011 року став Нікіта Стаматі з СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.
До символічної п'ятірки чемпіонату увійшли Сергій Чебаненко (КДЮСШ-1), Тимофій Гайдак (ДЮСШ-18), Артем Томак (СКЦ Плоскирів), Нікіта Дробот (ДЮСШ-1) і Денис Семерфельд (СДЮСШОР-5).
Чемпіонат ВЮБЛ серед юнаків 2011 народження:
Черкаси, ПС Будівельник
Неділя, 18 травня
Матч за 3-те місце
СКЦ Плоскирів (Хмельницький) — ДЮСШ-1 (Чернівці) 82:74 / статистика
Фінал
СДЮСШОР-5 (Дніпро) - СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. (Одеса) 75:90 / статистика