Санон став найрезультативнішим у матчі у Литві, Петров набрав 15 очок за Антіб у Франції

Великий ігровий день 3 травня був у Франції – зіграли майже всі команди Першого і Другого дивізіону.

В еліті лідер чемпіонату Леваллуа поступився Шоле 87:93 і опустився одразу на третє місце, пропустивши Монако та АСВЕЛ. Якщо конкуренти не програють матчі, що їм залишились, то Леваллуа завершить чемпіонат на третій позиції. Леваллуа залишилось зіграти два матчі до кінця регулярного чемпіонату.

Захисник Леваллуа Джером Рендл провів на майданчику 13 хвилин, набрав 2 очки (1/2 двохочкових), віддав 2 передачі при 2 втратах.

Нантер вдома поступився Діжону 79:88 і опустився на 10 сходинку турнірної таблиці, погіршивши свої шанси на вихід до плейоф. В'ячеслав Бобров за Нантер провів на майданчику 4 хвилини, очок не набрав (кидків не виконував), зробив 1 підбирання при 1 фолі.

У Другому дивізіоні Нансі скориставшись поразкою Сен-Шамона вийшов на перше місце турнірної таблиці за 2 тури до кінця регулярки. Якщо команда Дениса Лукашова виграє матчі, що залишились, то вона напряму вийде до першого дивізіону. Нансі напередодні обіграв вдома Руану 98:93, Лукашов весь матч провів на лавці запасних.

Антіб здобув виїзну перемогу над Ліллем 91:83. В'ячеслав Петров став другим за результативністю у складі Антіба. Він провів на майданчику 22 хвилини, набрав 15 очок (3/4 двохочкових, 3/5 триочкових), зібрав 4 підбирання, зробив 1 передачу при 1 втраті та 3 фолам. За два тури до кінця регулярного чемпіонату Антіб йде шостим, гарантувавши собі місце в плейоф.

Другим по результативності в команді став Олександр Мішула в матчі його Брно проти Опави в півфінальній серії чемпіонату Чехії. Олександр Мішула провів на майданчику 26 хвилин, набрав 12 очок (3/5 двохочкових, 2/7 триочкових), зробив 3 підбирання, 3 передачі та 2 перехоплення при 2 втратах та 5 фолах. Результативності Мішули виявилось недостатньо його команді, яка поступилась 78:83 і програє у серії до чотирьох перемог 0:2

В Литві Іссуф Санон став найрезультативнішим гравцем матчу його Шяуляя проти Йонави, в якому його команда виграла 88:66 і зрівняла рахунок у четверьфінальній серії 1:1.

Іссуф Санон провів на майданчику 19 хвилин, набрав 19 очок (7/8 двохочкових, 1/4 триочкових, 2/3 штрафних), зробив 2 підбирання, 3 передачі, 1 перехоплення при 4 фолах та 4 втратах

В Румунії Крайова Віталія Степановського програла в першому виїзному матчі 1/4 фіналу плейоф Пітешті 61:93.

Українці за кордоном: Шундель набрав 10 очок, у Шевченко 14 очок в Естонії Українці за кордоном: Шундель набрав 10 очок, у Шевченко 14 очок в Естонії
Огляд виступів українських баскетболістів за 29 квітня
Українки за кордоном: Балабан та Дацько виграли бронзу чемпіонату Литви Українки за кордоном: Балабан та Дацько виграли бронзу чемпіонату Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 27 квітня
Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії
Українка стала найрезультативнішою в чвертьфінальному матчі.
Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань