Українці за кордоном: Лень та Михайлюк зіграли в НБА, у Пустового 19 очок, Сидоров віддав 12 передач

Чергові матчі в регулярному чемпіонаті НБА провели наші два легіонери.

Олексій Лень з Сакраменто перемогли Орландо 109:107. Український центровий зіграв 8:31 хвилин, не виконав жодного кидка, зробив 1 підбирання, 2 блок-шота при 1 фолі та 1 втраті.

Бостон переграв Чикаго 124:113. Святослав Михайлюк провів на майданчику 8:58 хвилин, за які набрав 3 очка (1/4 триочкові), зробив 1 підбирання при 1 фолі.

В чемпіонаті Іспанії Обрадойро виграв дербі у Ріо Бреогана 83:72, піднявшись з зони вильоту. Найрезультативнішим в матчі став Артем Пустовий, який за 28 хвилин набрав 19 очок (8/15 двоочкові, 3/3 штрафні), зібрав 6 підбирань, зробив 4 блок-шота при 3 фолах. Олександр Ковляр участі в матчі не брав.

В чемпіонаті Японії Сендай програ Уцономії Брекс 83:104. Володимир Герун провів на майданчику 27 хвилин, за які набрав 16 очок (8/9 двоочкові, 0/2 штрафні), зробив 6 підбирань, 2 передачі, 1 перехоплення, 2 блок-шота при 4 фолах та 1 втраті.

Українки за кордоном: Ягупова зіграє у фіналі Кубку Іспанії, дабл-дабл Юркевічус

Прометей здобув перемогу над Пярну в Латвійсько-естонській лізі 101:74. З українців найрезультативнішими стали В'ячеслав Петров (5/8 двоочкові, 1/2 триочкові) та Ілля Сидоров (4/5 двоочкові, 1/5 триочкові, 2/3 штрафні), які набрали по 13 очок за 33 хвилини. Бобров також зробив 6 підбирань, 2 передачі при 3 фолах та 1 втраті, а у Сидорова 12 передач, 2 підбирання, 1 перехоплення при 1 фолі та 1 втраті. Іван Ткаченко за 24 хвилини набрав 9 очок (3/5 двоочкові), зробив 3 підбирання, 1 передачу, 3 перехоплення при 2 фолах.  Іссуф Санон за 9 хвилин 2 очка (1/2 двоочкові), 2 передачі при 3 втратах та 1 фолі.

Найрезультативнішим в матчі став український гравець Пярну Вадим Козак, який за 23 хвилини набрав 21 очко (0/1 двоочкові, 6/9 триочкові, 3/3 штрафні), зробив 3 підбирання, 1 передачу при 1 фолі.

В Польщі Шльонск Вроцлав програв Спуйні 67:93. У Андрія Войналовича за 24 хвилини 2 набраних очка (1/3 двоочкові, 0/3 триочкові), зробив 2 підбирання, 1 перехоплення при 2 фолах та 1 втраті.

Подгоріца в Адріатичній лізі 2 програла Геліосу Домжале 75:76. В'ячеслав Петров за 22 хвилини набрав 7 очок (0/1 двоочкові, 2/3 триочкові, 1/2 штрафні), зробив 4 підбирання, 5 передач, 1 перехоплення при 2 фолах та 3 втратах.

В Румунії Крайова обіграла Тімішоару 86:71. Віталій Зотов за 24 хвилини на майданчику набрав 5 очок (1/4 двоочкові, 1/3 триочкові), зробив 2 підбирання, 6 передач, 3 перехоплення при 2 фолах та 1 втраті. Павло Крутоус зіграв 12 хвилин, набрав 2 очка (1/2 двоочкові), зробив 1 перехоплення при 1 втраті.

Прєвідза виграла у Інтера Братислава в матчі чемпіонату Словаччини 96:67. Олександр Бєліков за 27 хвилин у грі набрав 17 очок (6/9 двоочкові, 0/1 триочкові, 5/7 штрафні), зібрав 6 підбирань при 2 фолах та 1 втраті.

В чемпіонаті Грузії Раші поступився Іверіоні 72:80. Ігор Чумаков за 27 хвилин набрав 9 очок (3/4 двоочкові, 1/2 триочкові), зробив 5 підбирань, 1 передачу, 1 перехоплення при 2 фолах та 1 втраті.

Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії
Українка стала найрезультативнішою в чвертьфінальному матчі.
Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна