Українки за кордоном: дабл-дабл Яцковець, 11 очок Балабан

В Європі в жіночих баскетбольних змаганнях настає пора плейоф і там вже є перші успіхи українок, як і перші невдачі.

В Балтійській лізі Нептунас стартував в чвертьфінальній серії плей-оф з перемоги над Лієпаяс Папірс 80:62. Вікторія Балабан в цьому матчі за 25 хвилин набрала 11 очок (4/5 двоочкові, 1/3 триочкові), зробила 2 підбирання, 3 передачі, 1 перехоплення при 2 фолах та 3 втратах. Уляна Дацько за 15 хвилин принесла Нептунасу 4 очка (0/1 триочкові, 4/4 штрафні), зробила 1 підбирання, 1 передачу при 1 фолі та 1 втраті.

Українці за кордоном: Лень та Михайлюк показали 100% реалізацію, Шульга набрав 10 очок в NIT

В чвертьфіналі плейоф чемпіонату Словаччини виграв перший матч Ружомберок, обігравши вдома Янг Ейнджелс Кошице 89:50. Ольга Яцковець стала найрезультативнішою в матчі, забравши за 21 хвилину 21 очко (7/9 двоочкові, 2/3 триочкові, 1/1 штрафні), зібрала 11 підбирань, оформивши дабл-дабл. Також Яцковець зробила 2 перехоплення при 1 втраті та 4 фолах.

А ось Клуж-Напока програв чвертьфінальну серію в чемпіонаті Румунії Мунусіпал Тирговіште 0-2, поступившись в другій грі 48:63. Вероніка Любінець стала найрезультативнішою в матчі, за 36 хвилин набравши 15 очок (6/9 двоочкові, 0/1 триочкові, 3/4 штрафні), зробила 2 підбирання, 6 передач, 4 перехоплення, 1 блок-шот при 3 втратах та 2 фолах.

Трішки раніше цього тижня в чемпіонаті Ізраїлю Рамат Ган програв Рамлі 82:90. Міріам Уро-Ніле відіграла 39 хвилин, набрала 19 очок (4/7 двоочкові, 3/7 триочкові, 2/4 штрафні), зібрала 8 підбирань, віддала 3 передачі, зробила 1 перехоплення при 2 фолах. Програвши останні свої 5 матчів, команда Уро-Ніле ділить 4-5 сходинку турнірної таблиці за тур до кінця перщого етапу регулярного чемпіонату.

Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії
Українка стала найрезультативнішою в чвертьфінальному матчі.
Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна