Всі категорії новин
ВЮБЛ серед юнаків 2009 року народження: визначились учасники другого туру

ВЮБЛ серед юнаків 2009 року народження: визначились учасники другого туру

В чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків 2009 року народження завершився перший тур другого етапу - тут пройшли матчі одразу в п’яти групах в Івано-Франківську, Ужгороді, Києві, Боярці та Рівному.

В цій віковій категорії на другий етап ВЮБЛ заявилось 28 команд, які розбиті на сім групп за територіальним розташуванням та спортивним принципом. Вони грають в одне коло за туровою системою календаря. До наступного туру пройшли перші дві команди семи груп та 2 кращі команди серед тих, які зайняли третє місце.

Без поразок звітні тури відіграли дніпровська СДЮСШОР-5 – ДФКС, черкаська КДЮСШ-1, ужгородська ЗОДЮСШ, одеська СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д. та СДЮСШОР з баскетболу м Києва.

Серед індивідуальних досягнень відзначимо захисника ужгородського ЗОДЮСШ Артема Дьордяя, який в матчі проти Сумських Биків набрав 49 очок та й взагалі за три матчі в середньому набирав 39.0 очка, 7.0 підбирання та 2.3 передачі. Його одноклубник Максим Рожко став одним з кращих асистентів першого туру – 6.3 передачі за матч.

Кращим за підбираннями в першому турі став центровий Іван Хуповець з Академії Говерла – 19.3 підбирання за матч

Відзначимо також Давида Крята з команди Схід Лозова, який проти КДЮСШ Маяк Оболоні оформив потужний дабл-дабл з 32 очок та 16 підбирань та гравці КСЛ Київ Євгена Горба, який в двох матчах в трьох був близький до тріпл-даблу.

Результати матчів:

Четвер, 15 лютого

Рівне, РЛ №27
СДЮШОР з баскетболу-Kharkiv Team – ДЮСШ-12 Запоріжжя 49:44

Івано-Франківськ, Манеж КФВ
Академія Говерла – Академія Говерла-2 74:33

П'ятниця, 16 лютого

Івано-Франківськ, Манеж КФВ
Академія Говерла-2 – СДЮСШОР-5-ДФКС Дніпро 25:83
Академія Говерла – ЮДЮСШ Южне 68:60

Рівне, РЛ №27
СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. – СДЮШОР з баскетболу-Kharkiv Team 78:52
ОСДЮСШОР Рівненщина – ДЮСШ-12 Запоріжжя 67:65

Боярка, Боярський НВК
КДЮСШ-1 Черкаси – Схід Лозова 56:54
Тейваз-ДЮСШ-12 Київ – КДЮСШ Маяк Оболоні Київ 48:62

Ужгород, СК Юність
ЗОДЮСШ Ужгород – ОДЮСШ-Віта-Агро Львів 105:55
КСЛ Київ – Сумські Бики Суми 143:14

Субота, 17 лютого

Івано-Франківськ, Манеж КФВ
СДЮСШОР-5-ДФКС Дніпро – ЮДЮСШ Южне 79:63

Рівне, РЛ №27
СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. – ДЮСШ-12 Запоріжжя 91:40
ОСДЮСШОР Рівненщина – СДЮШОР з баскетболу-Kharkiv Team 50:68

Боярка, Боярський НВК
КДЮСШ-1 Черкаси – КДЮСШ Маяк Оболоні Київ 63:55
Схід Лозова – Тейваз-ДЮСШ-12 Київ 72:51

Ужгород, СК Юність
ОДЮСШ-Віта-Агро Львів– КСЛ Київ 61:93
Сумські Бики Суми – ЗОДЮСШ Ужгород 29:161

Київ, СК Авангард
СДЮСШОР-4 Миколаїв – Стугна Баскет Українка 51:48
СДЮШОР з баскетболу м. Києва – КЗ ОСДЮСШОР ЧОР - Черкаські Мавпи 72:63

Неділя, 18 лютого

Івано-Франківськ, Манеж КФВ
Академія Говерла-2 – ЮДЮСШ Южне 41:89
Академія Говерла – СДЮСШОР-5-ДФКС Дніпро 49:58

Рівне, РЛ №27
ОСДЮСШОР Рівненщина – СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. 42:96

Боярка, Боярський НВК
Схід Лозова– КДЮСШ Маяк Оболоні Київ 71:68
Тейваз-ДЮСШ-12 Київ – КДЮСШ-1 Черкаси 42:73

Ужгород, СК Юність
ОДЮСШ-Віта-Агро Львів – Сумські Бики Суми 105:32
ЗОДЮСШ Ужгород – КСЛ Київ 99:78

Київ, СК Авангард
Стугна Баскет Українка – КЗ ОСДЮСШОР ЧОР - Черкаські Мавпи 60:66
СДЮШОР з баскетболу м. Києва  – СДЮСШОР-4 Миколаїв 84:33

Понеділок, 19 лютого

Київ, СК Авангард
Стугна Баскет Українка – СДЮШОР з баскетболу м. Києва 46:70
КЗ ОСДЮСШОР ЧОР - Черкаські Мавпи – СДЮСШОР-4 Миколаїв 72:60

В другому турі в цій віковій категорії зіграють:

МСДЮСШОР (Вінниця)
ПСДЮСШОР-2 (Полтава)
ДІДІБАО (Кам'янець-Подільський)
СДЮСШОР-5 - ДФКС (Дніпро)
АКАДЕМІЯ ГОВЕРЛА (Івано-Франківськ)
ЮДЮСШ (Южне)
КДЮСШ-1 (Черкаси)
СХІД (Лозова)
ЗОДЮСШ (Ужгород)
КСЛ-Динамо-УДУ ім. М. Драгоманова (Київ)
ФОНТАН (Одеса)
БАРС UGTC (Полтава)
СДЮШОР з баскетболу м.Києва (Київ)
КЗ ОСДЮСШОР ЧОР – Черкаські Мавпи (Черкаси)
СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д. (Одеса)
СДЮШОР з баскетболу –KHARKIV TEAM (Харків)

З цих 16 команд буде сформовано чотири групи, які проведуть груповий етап в одне коло. До наступного туру вийдуть по дві кращі команди з кожної групи.

Решта команд, які не пробились до топ-16 вікової групи, продовжать змагання за 17-28 місця.

Максимум першого туру:
Ефективність:  56 – Артем Дьордяй (ЗОДЮСШ Ужгород)
Очки:  49 – Артем Дьордяй (ЗОДЮСШ Ужгород)
Підбирання : 21 – Микита Чорноморець (ЮДЮСШ Южне)
Передачі: 12 – Максим Рожко (ЗОДЮСШ Ужгород)
Перехоплення:  12 – Михайло Свиридов (Схід Лозова)
Блоки:  6 – Єгор Кашура (СДЮШОР з баскетболу м.Києва)

Новини по темі
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 18-22 квітня ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 18-22 квітня
На цьому тижні в чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків відбудуться чергові матчі у всіх шести вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року: одеська СДЮСШОР ім. Літвака виграли третій тур ВЮБЛ серед юнаків 2007 року: одеська СДЮСШОР ім. Літвака виграли третій тур
Четвірка команд визначила посів перед Фіналом чотирьох
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року: визначились перші участники Фіналу чотирьох ВЮБЛ серед юнаків 2010 року: визначились перші участники Фіналу чотирьох
У Києві відбулись перші матчі третього туру чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 12-14 квітня ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 12-14 квітня
В чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків відбудуться чергові матчі в трьох вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2009 року: Академія Говерла та ЗОДЮСШ – останні учасники третього туру ВЮБЛ серед юнаків 2009 року: Академія Говерла та ЗОДЮСШ – останні учасники третього туру
Після проведеного туру в Івано-Франківську стали відомі всі команди топ-8
ВЮБЛ серед юнаків 2012 років: матчами в Ужгороді стартував третій тур ВЮБЛ серед юнаків 2012 років: матчами в Ужгороді стартував третій тур
Дніпровська СДЮСШОР-5 та Ужгород-ЗОДЮСШ пробились до топ-4 вікової категорії
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 4-11 квітня ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 4-11 квітня
В чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків відбудуться чергові матчі в трьох вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2011 року: в Полтаві та Івано-Франківську пройшли матчі другого туру ВЮБЛ серед юнаків 2011 року: в Полтаві та Івано-Франківську пройшли матчі другого туру
В цій віковій категорії визначились останні учасники третього туру топ-8
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року: визначились останні учасники третього туру ВЮБЛ серед юнаків 2010 року: визначились останні учасники третього туру
КДЮСШ БК Тернопіль та дніпровська СДЮСШОР-5-ДФКС стали кращими в Тернополі.
ВЮБЛ серед юнаків та дівчат: анонс матчів 28-31 березня ВЮБЛ серед юнаків та дівчат: анонс матчів 28-31 березня
На цьому тижні відбудуться матчі в трьох вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження: матчі другого туру пройшли в Одесі, Рівному та Києві ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження: матчі другого туру пройшли в Одесі, Рівному та Києві
Визначились 6 з 8 учасників третього туру в цій віковій категорії
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 20-25 березня ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 20-25 березня
На цьому тижні відбудуться матчі в двох вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2011 року: ДЮСШ-1 Чернівці та СДЮСШОР-5 Дніпро виграли всі матчі другого туру ВЮБЛ серед юнаків 2011 року: ДЮСШ-1 Чернівці та СДЮСШОР-5 Дніпро виграли всі матчі другого туру
Визначились перші чотири команди третього туру в цій віковій категорії
ВЮБЛ серед юнаків 2009 року: матчами в Полтаві стартував другий тур ВЮБЛ серед юнаків 2009 року: матчами в Полтаві стартував другий тур
Визначились два перших учасника топ-8 чемпіонату України.
ВЮБЛ серед юнаків 2008 року: визначились команди третього туру ВЮБЛ серед юнаків 2008 року: визначились команди третього туру
Вісімка команд вікокової категорії продовжить боротьбу за медалі.-
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 14-18 березня ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 14-18 березня
На цьому тижні в чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків відбудуться чергові матчі в чотирьох вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2008 року народження: в Чернівцях визначились перші учасники третього туру ВЮБЛ серед юнаків 2008 року народження: в Чернівцях визначились перші учасники третього туру
Команди СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. та ЧОДЮСШ-Академія ЧЕ Баскет продовжують боротьбу за медалі
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року: визначились останні учасники третього туру ВЮБЛ серед юнаків 2007 року: визначились останні учасники третього туру
В столичному Авангарді пройшов ігровий тур в групі 5.
Результативні юнаки в чемпіонаті ВЮБЛ: 12-річний Фролов набрав 47 очок, 11-річний Оксаніченко вдруге відзначився 50 очками Результативні юнаки в чемпіонаті ВЮБЛ: 12-річний Фролов набрав 47 очок, 11-річний Оксаніченко вдруге відзначився 50 очками
Другий тур чемпіонату України серед юнаків 2012 року народження відзначився крутими показниками