СДЮСШОР імені Литвака – чемпіони ВЮБЛ серед хлопців 2002 р.н.

Сьогодні в СК Меридіан у Києві було визначено володарів нагород Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед хлопців 2002 року народження.

Так у першій грі між СДЮСШОР ім. Литвака та збірною Харківської обалсті перемогу здобули гості зі сходу України, проте цього було замало задля того аби претендувати на золоті нагороди.

Перша половина гри лишилася за одеситами – 47:44.

Проте, на заключних хвилинах матчу харків’яни все ж зуміли грюкнути дверима та обіграти чемпіона. 83:93 перемога для Харокова та чемпіонство для Одеси.

В іншому ж матчі вирішувалася доля другого місця. Хімік грав з господарами парекету – КСЛІ-Київ-Баскетом. Команда Володимира Понько краще розпочала гру та вже за перші 10 хвилин зуміла набрати 30 балів, в той час як у суперника було лише 23. Другу чверть юненці виграли ще більш переконливо – цього разу з різницею у 10 балів.

В другій половині матчу господарі з кожною хвилиною скорочувати рахунок, проте дістати суперника так і не змогли – 102:96 – срібло у Хіміка, бронза у КСЛІ-Київ-Баскет.

Усі 12 команд Дивізіону А зіграють у столиці
Олександр Мунтян: юнацька євроліга вчить більше довіряти гравцям Олександр Мунтян: юнацька євроліга вчить більше довіряти гравцям
Головний тренер СДЮСШОР-5 (U-15, Дніпро) - про користь від участі в EYBL
ВЮБЛ (юнаки-2003): чемпіон програв лідеру ВЮБЛ (юнаки-2003): чемпіон програв лідеру
Три команди по черзі обіграли трьох суперників
ВЮБЛ (юнаки-2003): дніпряни підтвердили статус лідера ВЮБЛ (юнаки-2003): дніпряни підтвердили статус лідера
У Запоріжжі та Дніпрі грають усі представники найстаршої вікової групи ВЮБЛ
ВЮБЛ (юнаки-2007): без поразок - тільки чемпіон ВЮБЛ (юнаки-2007): без поразок - тільки чемпіон
КДЮСШ-4 (Кропивницький) переможно відіграв у столиці
ВЮБЛ (юнаки-2003): анонс великого київського туру ВЮБЛ (юнаки-2003): анонс великого київського туру
Усі 12 учасників Дивізіону А зіграють у столиці
ВЮБЛ (юнаки-2006): ДЮСШ-3 Олімп і Тейваз на висоті ВЮБЛ (юнаки-2006): ДЮСШ-3 Олімп і Тейваз на висоті
Чемпіон зазнав поразки у першому турі ВЮБЛ
ВЮБЛ-юнаки: стартують групи 2006, 2007 (Дивізіон А) ВЮБЛ-юнаки: стартують групи 2006, 2007 (Дивізіон А)
174 команди юнаків змагаються у чемпіонаті ВЮБЛ
ФБУ запрошує на роботу ФБУ запрошує на роботу
Потрібен співробітник у департамент органiзації та проведення змагань
Артур Будагян: прошу хлопців не випадати з гри Артур Будагян: прошу хлопців не випадати з гри
У День захисту дітей - про дитячу команду БАМГ
Леонід Морозов: Дружківка живе не лише хокеєм, а й баскетболом Леонід Морозов: Дружківка живе не лише хокеєм, а й баскетболом
Триразові чемпіони Донеччини проводять обов'язкові серпневі збори
Дмитро Шаламов: хочу бачити не кубки, а гравців у командах Суперліги Дмитро Шаламов: хочу бачити не кубки, а гравців у командах Суперліги
Тренер СДЮСШОР ім Літвака вивів у фінали ВЮБЛ три команди
Олександр Ковляр: нам треба здивувати Прометей Олександр Ковляр: нам треба здивувати Прометей
Лідер Хіміка (юнаки-2002) Олександр Ковляр не зупиняється на досягнутому
СДЮСШОР-5 з Дніпра – Чемпіони ВЮБЛ серед юнаків 2006 р.н. СДЮСШОР-5 з Дніпра – Чемпіони ВЮБЛ серед юнаків 2006 р.н.
Визначено усіх призерів у ВЮБЛ серед юнаків 2006 р.н.